Skoč na obsah Skoč na menu
M SR v bodovacej súťaži mototuristiky Šaštín-Lanžhot 2019

M SR v bodovacej súťaži mototuristiky Šaštín-Lanžhot 2019

V dňoch 6.-8. septembra 2019 sa v Šaštíne-Lanžhote uskutoční siedme podujatie tohtoročného seriálu majstrovstiev Slovenska v bodovacej súťaži mototuristky, ktorá je tento rok spojená s oslavou okrúhlych narodenín oragnizátora a dlhoročného člena SMF - Albína Božeka. Bližšie informácie a kontakt na organizátora získate v priloženom materiáli.

»»

M SR bodovacej súťaže mototuristiky Krásne Pole (CZE)


V dňoch 13.-15.septembra 2019 sa V Krásnem Pole (ČR) uskutoční ôsme podujatien tohtoročného seriálu majstrvstiev Slovenska bodovacej súťaže mototuristky. Bližšie informácie a kontakt na organizátora p. Formalovú získate v priloženom materiáli.

»»
M SR v šprinte motocyklov v sobotu v Boľkovciach

M SR v šprinte motocyklov v sobotu v Boľkovciach

Už 13-ty rok bude miestom vojny konských síl letisko Boľkovce, situované v tesnej blízkosti Lučenca. Opäť to bude miesto, kde srandičky končia, kde sa silné reči menia na skutky a kde sa stretnú prívrženci šprintérskych duelov, ktorí si rýchlu jazdu vychutnávajú mimo premávky, pripravte sa, že 6. júla to bude veľmi hlasité, zadymené a napínavé...

»»
Slovenskí mototuristi na prestížnom Gagarin Cup-e v Rusku!

Slovenskí mototuristi na prestížnom Gagarin Cup-e v Rusku!

V dňoch 13. - 16. júna 2019 sa slovenskí mototuristi zúčastnili na vynikajúcom motozraze v Nižnom Novgorode v Rusku. Už po piatykrát nás hostili ruskí motorkári na prestížnom Pohári Gagarina (Gagarin Cup), ktorý už tradične mal vynikajúce zabezpečenie a program.

»»
M SR v šprinte motocyklov – letisko Dlžín, 22.6.2019

M SR v šprinte motocyklov – letisko Dlžín, 22.6.2019

Letisko Dlžín (Nitrianske Rudno) privíta v sobotu 22.6.2019 účastníkov štvrtého podujatia tohtoročného 9-dielneho seriálu Majstrovstiev SR v šprinte motocyklov, ktorý SMF organizuje i tento rok v spolupráci so Slovenskou šprintérskou asociáciou.

»»
Ďalšie šprinty odjazdené v Leviciach

Ďalšie šprinty odjazdené v Leviciach

V sobotu, 1.6.2019 sa v Leviciach, konkrétne na výpadovke na Tlmače, uskutočnilo už tretie podujatie tohtoročného 9-dielneho seriálu M SR v šprinte motocyklov a pohár SMF 2019. "Šprintérsky majstrák" bol i tento rok opäť súčasťou celovíkendového motozrazu RIDERS Party 2019.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok