Skoč na obsah Skoč na menu
Ďalšie šprinty odjazdené v Leviciach

Ďalšie šprinty odjazdené v Leviciach

V sobotu, 1.6.2019 sa v Leviciach, konkrétne na výpadovke na Tlmače, uskutočnilo už tretie podujatie tohtoročného 9-dielneho seriálu M SR v šprinte motocyklov a pohár SMF 2019. "Šprintérsky majstrák" bol i tento rok opäť súčasťou celovíkendového motozrazu RIDERS Party 2019.

»»
M SR v šprinte motocyklov i tento rok súčasťou RIDERS PARTY

M SR v šprinte motocyklov i tento rok súčasťou RIDERS PARTY

V sobotu 1.6.2019 sa v Leviciach (na výpadovke na Tlmače) uskutoční už tretie podujatie seriálu M SR v šprinte motocyklov a Pohár SMF 2019. Organizátorom šprintov nie je nikto iný ako skúsený motoklub RIDERS Levice, pre ktorý to bude tento rok už 12. ročník vydarenej "RIDERS PARTY" Levice.

»»
M SR v šprinte motocyklov pokračujú 1.5. na Slovakia Ringu

M SR v šprinte motocyklov pokračujú 1.5. na Slovakia Ringu

Tohtoročný seriál slovenského šprintérskeho šampionátu odštartoval spojeným "majstrákom" na pôde našich južných susedov 7. apríla na letisku Kiskunlacháza, ale prvým tohtoročným podujatím s najväčšou koncentráciou konských síl na meter štvorcový na domácej pôde bude tradičný Power fest na Slovakia Ringu. "Drag, Drift a Tuning majáles" ponúkne aj tentokrát spojené preteky a tiež prehliadku jedinečných výstavných kúskov. 1.mája sa na asfaltovej čiare okruhu pri Orechovej Potôni stretnú šprintéri a driftéri, kým v otvorenom paddocku majitelia jedinečných, vyleštených áut.

»»
Seriál M SR bodovacej súťaže štartuje v ČR

Seriál M SR bodovacej súťaže štartuje v ČR

V dňoch 26.-28.apríla 2019 štartuje v ČR - Jizbice pod Blaníkem tohtoročný seriál majstrovstiev SR v bodovacej súťaži mototuristiky. Uvedené podujatie je už tradičným štartom mototuristickej sezóny SMF.

»»
Zmeny v kalendári M SR v bodovacej súťaži ŠMT

Zmeny v kalendári M SR v bodovacej súťaži ŠMT

Športová komisia ŠMT SMF oznamuje, že došlo k zmenám v kalendári M SR v bodovacej súťaži ŠMT: podujatie v Ivachnovej sa uskutoční v inom termíne a to 16.-18.8.2019. Podujatie v termíne 30.8.-1.9.2019 nebude v Blatnej Polianke ale v obci Inovce na východe Slovenska.

»»
Seminár organizátorov športových podujatí SMF - 16.3.2019

Seminár organizátorov športových podujatí SMF - 16.3.2019

V roku 2019 to už bude 25. športová sezóna SMF, t.j. v roku 1994 sa po prvýkrát uskutočnili seriálové motocyklové šampionáty SMF a po prvýkrát v histórii SMF boli udelené tituly majstrov SR motocyklového športu.V kalendári tohtoročnej sezóny SMF je v šiestich disciplínach viac ako 60 podujatí, ktoré zabezpečujú poverení organizátori SMF s účinnou pomocou príslušných športových komisií a sekretariátu SMF. Vzhľadom na značné legislatívne zmeny v oblasti organizácie športových podujatí v SR a vzhľadom na snahu zlepšenia vzájomnej komunikácie medzi SMF a jej organizačnými zložkami sme  pripravili Seminár organizátorov športových podujatí SMF 2019

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok