Skoč na obsah Skoč na menu
Súčasťou motozrazu opäť aj šprint

Súčasťou motozrazu opäť aj šprint

Stalo sa už tradíciou, že počas konania Motozrazu Sveta motocyklov si prídu na svoje aj pretekania chtiví jazdci v disciplíne motocyklových šprintov. Tento rok nebude výnimkou...

»»
FIM Rally 2018 v Litve - 16. miesto pre Slovensko

FIM Rally 2018 v Litve - 16. miesto pre Slovensko

V dňoch 25.-27. júla prebehlo v Litve najväšie celosvetové stretnutie mototuristov z rôznych kútov zemegule - FIM Rally 2018. Na tomto významnom podujatí v Litve nás reprezentovala aj početná slovenská skupina mototuristov SMF - až 24-členná výprava.

»»
FIM Rally 2018 v Litve

FIM Rally 2018 v Litve

Už o týždeň sa stane mesto Trakai v Litve dejiskom vrcholného podujatia sezóny mototuristov 2018 - v dňoch 25.-27. júla sa tu totiž uskutoční svetové stretnutie mototuristov pod názvom „FIM RALLY 2018 Lithuania”. Na tomto medzinárodnom podujatí nebude chýbať i výprava mototuristov zo Slovenska.

»»
Ďalšie podujatie šprintov sa odjazdilo vo Svidníku

Ďalšie podujatie šprintov sa odjazdilo vo Svidníku

Letisko vo Svidníku sa v sobotu 14.7.2018 stalo dejiskom ďalšieho podujatia tohtoročného 9-dielneho seriálu majstrovstiev SR v šprinte motocyklov SMF 2018. Náš národný šampionát bol súčasťou tradičného Tuningzrazu, kde okrem našich šprintov prebiehali i vertikálne súboje áut.

»»
Majstrovstvá SR v bodovacej súťaži mototuristiky - Kysuce

Majstrovstvá SR v bodovacej súťaži mototuristiky - Kysuce

V dňoch 31.8.-2.9. sa uskutoční ďalšie z podujatí Majstrovstiev SR v bodovacej súťaži mototuristiky 2018 v Staškove-Olešnej. Toto podujatie je v poradí siedme podujtie zo spomínaného seriálu. Viac info na pozvánke po otvorení článku.

»»
Ochrana Vašich osobných údajov v SMF

Ochrana Vašich osobných údajov v SMF

Dňa 29.6.2018 Slovenská motocyklová federácia rozposlala prostredníctvom e-mailového serveru hromadný e-mail, ktorého obsahom bola klauzula v súvislosti s novou vyhláškou o ochrane osobných údajov GDPR. Od niektorých členov SMF sme dostali informácie, že predmetný e-mail nedostali a preto Vás prosíme o kontrolu Vašej e-mailovej schránky (poprípade aj priečinok nevyžiadanej pošty SPAM).

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok