Skoč na obsah Skoč na menu
M SR v šprinte motocyklov v sobotu v Boľkovciach

M SR v šprinte motocyklov v sobotu v Boľkovciach

Už 13-ty rok bude miestom vojny konských síl letisko Boľkovce, situované v tesnej blízkosti Lučenca. Opäť to bude miesto, kde srandičky končia, kde sa silné reči menia na skutky a kde sa stretnú prívrženci šprintérskych duelov, ktorí si rýchlu jazdu vychutnávajú mimo premávky, pripravte sa, že 6. júla to bude veľmi hlasité, zadymené a napínavé...

»»
Slovenskí mototuristi na prestížnom Gagarin Cup-e v Rusku!

Slovenskí mototuristi na prestížnom Gagarin Cup-e v Rusku!

V dňoch 13. - 16. júna 2019 sa slovenskí mototuristi zúčastnili na vynikajúcom motozraze v Nižnom Novgorode v Rusku. Už po piatykrát nás hostili ruskí motorkári na prestížnom Pohári Gagarina (Gagarin Cup), ktorý už tradične mal vynikajúce zabezpečenie a program.

»»
M SR v šprinte motocyklov – letisko Dlžín, 22.6.2019

M SR v šprinte motocyklov – letisko Dlžín, 22.6.2019

Letisko Dlžín (Nitrianske Rudno) privíta v sobotu 22.6.2019 účastníkov štvrtého podujatia tohtoročného 9-dielneho seriálu Majstrovstiev SR v šprinte motocyklov, ktorý SMF organizuje i tento rok v spolupráci so Slovenskou šprintérskou asociáciou.

»»
Ďalšie šprinty odjazdené v Leviciach

Ďalšie šprinty odjazdené v Leviciach

V sobotu, 1.6.2019 sa v Leviciach, konkrétne na výpadovke na Tlmače, uskutočnilo už tretie podujatie tohtoročného 9-dielneho seriálu M SR v šprinte motocyklov a pohár SMF 2019. "Šprintérsky majstrák" bol i tento rok opäť súčasťou celovíkendového motozrazu RIDERS Party 2019.

»»
M SR v šprinte motocyklov i tento rok súčasťou RIDERS PARTY

M SR v šprinte motocyklov i tento rok súčasťou RIDERS PARTY

V sobotu 1.6.2019 sa v Leviciach (na výpadovke na Tlmače) uskutoční už tretie podujatie seriálu M SR v šprinte motocyklov a Pohár SMF 2019. Organizátorom šprintov nie je nikto iný ako skúsený motoklub RIDERS Levice, pre ktorý to bude tento rok už 12. ročník vydarenej "RIDERS PARTY" Levice.

»»
M SR v šprinte motocyklov pokračujú 1.5. na Slovakia Ringu

M SR v šprinte motocyklov pokračujú 1.5. na Slovakia Ringu

Tohtoročný seriál slovenského šprintérskeho šampionátu odštartoval spojeným "majstrákom" na pôde našich južných susedov 7. apríla na letisku Kiskunlacháza, ale prvým tohtoročným podujatím s najväčšou koncentráciou konských síl na meter štvorcový na domácej pôde bude tradičný Power fest na Slovakia Ringu. "Drag, Drift a Tuning majáles" ponúkne aj tentokrát spojené preteky a tiež prehliadku jedinečných výstavných kúskov. 1.mája sa na asfaltovej čiare okruhu pri Orechovej Potôni stretnú šprintéri a driftéri, kým v otvorenom paddocku majitelia jedinečných, vyleštených áut.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok