Skoč na obsah Skoč na menu
V Žarnovici vyučovali svetové plochodrážne hviezdy

V Žarnovici vyučovali svetové plochodrážne hviezdy

V piatok 13.7.2018 bola žarnovická plochá dráha svedkom veľkého tréningu, ktorého sa zúčastnili dve desiatky jazdcov a začiatočníkov rôznych úrovní. Možnosť jazdy pod dozorom jazdcov svetovej plochodrážnej špičky využili takmer všetci domáci pretekári a depo bolo zaplnené takmer po okraj.

»»
Ochrana Vašich osobných údajov v SMF

Ochrana Vašich osobných údajov v SMF

Dňa 29.6.2018 Slovenská motocyklová federácia rozposlala prostredníctvom e-mailového serveru hromadný e-mail, ktorého obsahom bola klauzula v súvislosti s novou vyhláškou o ochrane osobných údajov GDPR. Od niektorých členov SMF sme dostali informácie, že predmetný e-mail nedostali a preto Vás prosíme o kontrolu Vašej e-mailovej schránky (poprípade aj priečinok nevyžiadanej pošty SPAM).

»»
Historický úspech mladých Žarnovičanov

Historický úspech mladých Žarnovičanov

Žarnovická plochá dráha bola uplynulý víkend svedkom dvoch podujatí určených pre juniorov. V nedeľu to boli majstrovstvá Českej republiky juniorských družstiev, do ktorých domáci klub SC Žarnovica postavil dva tímy a jedného juniora vypožičal českým Pardubiciam. Historicky prvýkrát sa stalo, že Žarnovica mala najviac juniorov v súťaži a to nebolo historickým míľnikom koniec.

»»
Slovenská Žarnovica českým majstrom

Slovenská Žarnovica českým majstrom

V nedeľu 8.7.2018 pokračovali súboje na plochej dráhe v Žarnovici o český titul juniorských družstiev. Ten sa stal korisťou dvojice SC Žarnovica v zložení Michal Tomka a David Pacalaj, kedy sa David Pacalaj stal hlavnou hviezdou podujatia s plným počtom pätnástich bodov!

»»
Premiérový Európsky pohár vyhrali Poliaci

Premiérový Európsky pohár vyhrali Poliaci

Sobotné žarnovické popoludnie bolo svedkom zaujímavých pretekov, premiérového Európskeho pohára dvojíc do 19 rokov. Preteky, ktoré postupne gradovali a rástol počet súbojov, vyhrali Poliaci, ktorí sa ukázali s najkompaktnejším tímom.

»»
Máme finalistu Európskeho pohára do 19 rokov!

Máme finalistu Európskeho pohára do 19 rokov!

Včera, 5.7.2018 sa odjazdili v Pardubiciach dve semifinálové kolá Európskeho pohára do 19 rokov, v ktorých bojovalo 32 najmladších nádejí plochodrážneho športu z celej Európy o účasť vo finále naplánovaného do fínskeho Varkausu. Medzi súpermi sa nestratili ani traja mladíci zo Žarnovice, pričom postup do finále si vybojoval najmladší z nich.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok