Skoč na obsah Skoč na menu
Valné zhromaždenie disciplíny plochá dráha SMF 2017

Valné zhromaždenie disciplíny plochá dráha SMF 2017

Valné zhromaždenie disciplíny plochá dráha SMF za rok 2017 sa uskutoční v nedeľu 3.12.2017 v Žarnovici. Bližšie informácie a program v pozvánke 

»»
V súťaži dvojíc v MACEC Cupe chalani skončili tretí

V súťaži dvojíc v MACEC Cupe chalani skončili tretí

V nedeľu 15.10.2017 vyvrcholil seriál MACEC Cup štvrtým kolom v poľskom Gorzówe. Patrik Búri a Ján Mihálik síce neskončili na popredných umiestneniach, no na konci mohli byť spokojní nielen s umiestnením v celkovom poradí dvojíc, ale v prípade Patrika aj v jednotlivcoch.

»»
V Pardubiciach sa viac darilo Patrikovi Búrimu

V Pardubiciach sa viac darilo Patrikovi Búrimu

Dňa 14.10.2017 pokračoval seriál MACEC Cup tretím kolom v Pardubiciach. Do východných Čiech cestovali Patrik Búri a Ján Mihálik, aby si zmerali sily s jazdcami z krajín Strednej Európy. Obaja toho majú najazdené v Pardubiciach hodne a preto sa očakávalo, že v porovnateľnej konkurencii si dokážu vylepšiť svoje postavenie v priebežnom poradí.

»»
V plochodrážnej Grand Prix sa už niečo črtá

V plochodrážnej Grand Prix sa už niečo črtá

V sobotu (7.10.2017) bola na programe predposledná Grand Prix v tejto sezóne v poľskej Toruni. Majstri ľavých zákrut ukázali opäť svoje majstrovstvo a fanúšikovia, či už priamo na štadióne alebo pri televíznych obrazovkách, videli tú najlepšiu reklamu na plochú dráhu. Preteky ponúkli neskutočné súboje a kvalitne pripravená dráha bola predpokladom k nádherným pretekom. Slovenským fanúšikom mohol k dokonalosti chýbať už len bohatší prídel bodov na konte svojho obľúbenca Martina Vaculíka.

»»
Zaujímavé preteky ukončili žarnovickú sezónu 2017

Zaujímavé preteky ukončili žarnovickú sezónu 2017

V nedeľu 8.10.2017 organizoval Speedway Club Žarnovica posledné preteky sezóny. Záštitu nad nimi zobralo mesto Žarnovica, ktoré opäť raz ukázalo snahu o podporu mladých plochodrážnikov. Preteky mali zaujímavý priebeh, pričom o stupňoch víťazov musela rozhodnúť až rozjazda navyše. S pekným výkonom sa predviedol David Pacalaj, ktorý dosiahol na prvé stupne víťazov vo svojej začínajúcej kariére.

»»
Plochodrážna Grand Prix pokračuje v Toruni

Plochodrážna Grand Prix pokračuje v Toruni

Seriál Grand Prix sa blíži k svojmu koncu. V sobotu privíta predposledné kolo poľská Toruń. Otázkou dňa zostáva, či sa titulu v predstihu zmocní Austrálčan Jason Doyle alebo sa nájde súper, ktorý by dokázal ohroziť jeho vedúcu pozíciu a boj o titul sa tak natiahne do posledného kola v Austrálii.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png slovakiaracing.jpg esxmedia.png scrubl.png adam-stav.png nfa_group-3.png  foxracing.png maad.jpg rona.png   logo-ital-moto.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.png213.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok