Skoč na obsah Skoč na menu
Súboje hviezd nadchli Žarnovicu

Súboje hviezd nadchli Žarnovicu

Opäť po roku sa do Žarnovice dostali hviezdy svetovej plochej dráhy, ktoré bojovali o postup do budúcoročného seriálu Grand Prix. Žarnovický ovál privítal v sobotu 19. mája majstrov sveta, Európy, bývalých a aj súčasných jazdcov Grand Prix, elitu z jedenástich krajín.

»»
Nálepky pre Patrika Búriho

Nálepky pre Patrika Búriho

Tak ako je to už zvykom, Speedway Club Žarnovica každoročne na svojich najvýznamnejších pretekoch sezóny predáva pamätné nálepky, z ktorých výťažok ide na mladých pretekárov. Inak tomu nebude ani tentoraz. Pomáhať sa bude Patrikovi Búrimu, ktorý po páde v Murecku utrpel viaceré zlomeniny.

»»
Majstri sveta a Európy mieria do Žarnovice

Majstri sveta a Európy mieria do Žarnovice

Žarnovická plochá dráha sa pripravuje na jedny z najvýznamnejších pretekov svojej 65-ročnej histórie. Grand Prix kvalifikácia je cesta, po ktorej musia kráčať jazdci, ktorí chcú štartovať v elitnom seriáli Veľkých cien o titul majstra sveta. A jednou z možností ako sa tam dostať je aj skončiť na prvých troch miestach v žarnovickom semifinálovom kole v sobotu 19. mája.

»»
Kompletná štartovná listina žarnovických TOP pretekov

Kompletná štartovná listina žarnovických TOP pretekov

Dňa 9.5.2018 večer bola skompletizovaná štartovná listina pretekov, ktoré kvalitou obsadenia budú patriť medzi tie najlepšie v histórii žarnovickej plochej dráhy. Presvedčiť sa o tom možno pri pohľade na mená jazdcov, ktorých jednotlivé federácie posielajú na sobotu 19. mája do Žarnovice.

»»
David Pacalaj si vezie z Plzne tretie miesto

David Pacalaj si vezie z Plzne tretie miesto

V utorok 8.5.2018 pokračovali druhým podujatím Majstrovstvá ČR juniorov v Plzni. Nakoniec do západných Čiech cestovala až pätica žarnovických juniorov, čo je prvýkrát také vysoké číslo od konca 80. rokov. Z našich sa v pretekoch najviac darilo Davidovi Pacalajovi, ktorý však prišiel o označenie najmladšieho žarnovického juniora.

»»
Vstupenky na Grand Prix kvalifikáciu sú už v predaji

Vstupenky na Grand Prix kvalifikáciu sú už v predaji

Už pred niekoľkými týždňami začal predpredaj vstupeniek na jedny z najvýznamnejších plochodrážnych pretekov žarnovickej histórie. Kvalifikácia do Grand Prix sľubuje vskutku nabitú štartovnú listinu zvučných mien svetovej plochej dráhy, ktorým pôjde o veľa. Iba tri miestenky do pretekov Challenge sľubujú neľútostné boje od prvej do poslednej jazdy. Podobne ako v minulom roku, aj tentoraz je záujem o predpredajové vstupenky vysoký a preto SC Žarnovica prichádza s novinkou.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png slovakiaracing.jpg esxmedia.png scrubl.png adam-stav.png nfa_group-3.png  foxracing.png maad.jpg rona.png   

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok