Skoč na obsah Skoč na menu
V Žarnovici prebehlo rokovanie o Jadranskej lige

V Žarnovici prebehlo rokovanie o Jadranskej lige

Vedúci predstavitelia plochej dráhy zo Slovinska, Chorvátska, Českej republiky, Maďarska a Slovenska sa stretli včera na Revištskom Podzámčí, aby spoločne prerokovali spoluprácu pri organizácii šampionátu jednotlivcov, dvojíc a družstiev. Výsledkom niekoľkohodinového rokovania sú aj dva dátumy žarnovických pretekov v rámci Jadranskej ligy.

»»
Licencie SMF 2014

Licencie SMF 2014

V súvislosti s prípravou novej športovej sezóny 2014 Riadiaca rada SMF, na základe návrhov športových komisií,  odsúhlasila výšku licenčných poplatkov pre sezónu 2014. V zmysle rokovacieho poriadku SMF je výška poplatkov za licencie termínovo odstupňovaná a to tak, že pri podaní žiadosti a platbe za licenciu je poplatok rovaký ako v roku 2013 a pri podaní žiadosti o licenciu a úhrade od 1.1.2014 je poplatok zvýšený o 10€ ( mimo mototuristiky).

»»
Valné zhromaždenie PD

Valné zhromaždenie PD

Valné zhromaždenie disciplíny plochá dráha sa uskutoční 7.12.2013 v Žarnovici. Bližšie informácie a program VZ nájdete v pozvánke.

»»
Ťažké chvíle na jedinej plochej dráhe na Slovensku

Ťažké chvíle na jedinej plochej dráhe na Slovensku

Jediný plochodrážny štadión na Slovensku, ktorý funguje v Žarnovici a ktorý tento rok oslávil už svoju jubilejnú 60. sezónu je v ohrození. Po posledných pretekoch áut, ktoré sa tu organizujú jeden až dvakrát v roku po sezóne, je dráha v dezolátnom stave a hrozí, že plochodrážny ruch tu kvôli tomu utíchne.

»»
Filip Šitera ukončil víťazstvom žarnovickú sezónu

Filip Šitera ukončil víťazstvom žarnovickú sezónu

V sobotu 5. októbra zorganizoval Speedway Club Žarnovica posledné plochodrážne podujatie v jubilejnej 60. sezóne na žarnovickom ovále. Medzinárodné preteky - Prebor Českej republiky jednotlivcov, sa stali korisťou českého pretekára Filipa Šiteru, ktorý tento rok obliekal aj slovenskú vestu v Jadranskej lige. Filip nenašiel na dráhe premožiteľa.

»»
Dušan Višváder nás náhle opustil !

Dušan Višváder nás náhle opustil !

Nikým nečakaná, šokujúca správa dorazila pred pár dňami medzi priaznivcov plochej dráhy na Slovensku. Dňa 3.10.2013 vo večerných hodinách odišiel jeden z veľkých nadšencov plochej dráhy, ktorý v minulosti sedlal plochodrážny špeciál ako pretekár a v posledných rokoch ešte ako veterán  Dušan Višváder zo Zohora.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok