Skoč na obsah Skoč na menu
O tri týždne opäť plochodrážny víkend v Žarnovici

O tri týždne opäť plochodrážny víkend v Žarnovici

Už v poradí 5. a 6. preteky čakajú na plochodrážnych fanúšikov v Žarnovici. Tie sú síce na programe až o tri týždne 10. a 11. augusta, avšak už teraz vrcholí zostavovanie štartovných listín tak na Memoriál Jaroslava Danka - preteky veteránov, ako aj na Medzinárodné majstrovstvá Slovenska, ktorých súčasťou bude aj tento rok 13. ročník Memoriálu Ladislava Eliáša.

»»
Talianská diktatúra vo SP Flat Track

Talianská diktatúra vo SP Flat Track

Malé mestečko Žarnovica, ktoré sa môže pochváliť 60-ročnou históriou plochej dráhy, hostilo zásluhou organizátora Speedway Clubu Žarnovica a mesto Žarnovica uplynulý víkend až dve podujatia svetového a európskeho významu. V sobotu 6. júla si na jedinej plochej dráhe na Slovensku zmerala sily európska plochodrážna špička, pokým nedeľa patrila  účastníkom svetového pohára Flat Tracku – americká plochá dráha. 

»»
ME speedway-challenge v Žarnovici - dramatické preteky vyhral Jurica Pavlic

ME speedway-challenge v Žarnovici - dramatické preteky vyhral Jurica Pavlic

V sobotu 6.7.2013 sa v uskutočnili  Majstrovstvá Európy jednotlivcov na plochej dráhe – Challenge. Organizátor Speedway Club Žarnovica spoločne s mestom Žarnovica pripravili pre niekoľko tisíc  návštevníkov podujatie vysokej organizačnej a športovej úrovne. Podľa slov riaditeľa pretekov Petra Moravca z Českej republiky, boli tieto ME možno najlepšími v 60-ročnej histórii plochej dráhy v Žarnovici.

»»
ME speedway a novinka Flat track  v Žarnovici už tento víkend

ME speedway a novinka Flat track v Žarnovici už tento víkend

Už o  tri dni odštartuje na plochodrážnom štadióne v Žarnovici jedno z dvoch významných medzinárodných podujatí tohtoročnej plochodrážnej sezóny SMF. V sobotu 6.7.2013 sa uskutočnia Majstrovstvá Európy jednotlivcov - Challenge a na druhý deň v nedeľu 7.7.2013 bude majstrovský víkend pokračovať Svetovým pohárom vo Flat Tracku. Organizátorom uvedených podujatí je Speedway club Žarnovica.

»»
Slovenský tím si upevnil druhé miesto v Jadranskej lige

Slovenský tím si upevnil druhé miesto v Jadranskej lige

Slovenský tím na poslednú chvíľu oslabený o Martina Gavendu, cestoval v sobotu 22. júna do maďarského Mórahalomu, aby tu bojoval o body v rámci Jadranskej ligy, v ktorej držal po dvoch odjazdených kolách druhé miesto za českým súperom. V Mórahalome sa mu podarilo potvrdiť a upevniť si toto umiestnenie, keď lepším od nášho tímu bol len ten český.

»»
Majstrovský víkend v Žarnovici sa blíži

Majstrovský víkend v Žarnovici sa blíži

Už len necelé tri týždne a Žarnovica sa opäť oblečie do svojho tradičného plochodrážneho šatu, aby mohla privítať všetkých metýluchtivých fanúšikov na medzinárodných pretekoch. Tentoraz však nepôjde o preteky hocijaké, ale rovno také na ktorých nebudú chýbať ani niektorí súčasní jazdci Grand Prix a samozrejme medzi nimi Martin Vaculík. Majstrovstvá Európy jednotlivcov - Challenge sa uskutočnia v sobotu 6. júla a na druhý deň bude majstrovský víkend pokračovať Svetovým pohárom vo Flat Tracku.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok