Skoč na obsah Skoč na menu
ME speedway-challenge v Žarnovici - dramatické preteky vyhral Jurica Pavlic

ME speedway-challenge v Žarnovici - dramatické preteky vyhral Jurica Pavlic

V sobotu 6.7.2013 sa v uskutočnili  Majstrovstvá Európy jednotlivcov na plochej dráhe – Challenge. Organizátor Speedway Club Žarnovica spoločne s mestom Žarnovica pripravili pre niekoľko tisíc  návštevníkov podujatie vysokej organizačnej a športovej úrovne. Podľa slov riaditeľa pretekov Petra Moravca z Českej republiky, boli tieto ME možno najlepšími v 60-ročnej histórii plochej dráhy v Žarnovici.

»»
ME speedway a novinka Flat track  v Žarnovici už tento víkend

ME speedway a novinka Flat track v Žarnovici už tento víkend

Už o  tri dni odštartuje na plochodrážnom štadióne v Žarnovici jedno z dvoch významných medzinárodných podujatí tohtoročnej plochodrážnej sezóny SMF. V sobotu 6.7.2013 sa uskutočnia Majstrovstvá Európy jednotlivcov - Challenge a na druhý deň v nedeľu 7.7.2013 bude majstrovský víkend pokračovať Svetovým pohárom vo Flat Tracku. Organizátorom uvedených podujatí je Speedway club Žarnovica.

»»
Slovenský tím si upevnil druhé miesto v Jadranskej lige

Slovenský tím si upevnil druhé miesto v Jadranskej lige

Slovenský tím na poslednú chvíľu oslabený o Martina Gavendu, cestoval v sobotu 22. júna do maďarského Mórahalomu, aby tu bojoval o body v rámci Jadranskej ligy, v ktorej držal po dvoch odjazdených kolách druhé miesto za českým súperom. V Mórahalome sa mu podarilo potvrdiť a upevniť si toto umiestnenie, keď lepším od nášho tímu bol len ten český.

»»
Majstrovský víkend v Žarnovici sa blíži

Majstrovský víkend v Žarnovici sa blíži

Už len necelé tri týždne a Žarnovica sa opäť oblečie do svojho tradičného plochodrážneho šatu, aby mohla privítať všetkých metýluchtivých fanúšikov na medzinárodných pretekoch. Tentoraz však nepôjde o preteky hocijaké, ale rovno také na ktorých nebudú chýbať ani niektorí súčasní jazdci Grand Prix a samozrejme medzi nimi Martin Vaculík. Majstrovstvá Európy jednotlivcov - Challenge sa uskutočnia v sobotu 6. júla a na druhý deň bude majstrovský víkend pokračovať Svetovým pohárom vo Flat Tracku.

»»
Slovenský tím skončil na Jadranskej lige v Pardubiciach tretí

Slovenský tím skončil na Jadranskej lige v Pardubiciach tretí

Slovenský tím, pod ktorého hlavičkou štartuje Speedway Club Žarnovica v medzinárodnej Jadranskej lige, absolvoval v Pardubiciach druhé kolo tejto súťaže. V tíme bohužiaľ chýbal Ján Mesiarik, či Fritz Wallner, no aj napriek tomu do poslednej chvíle bojoval o druhé miesto, ktoré mu uniklo v poslednej jazde.

»»
Preteky plné súbojov vyhrali Pardubice

Preteky plné súbojov vyhrali Pardubice

Druhými pretekmi jubilejnej 60. sezóny na plochej dráhe v Žarnovici bolo 09.6.2013 štvrté kolo českej 1.ligy . V nedeľu si na dráhe zmerali sily tímy z Pardubíc, Prahy, Mšena a domáci celok Žarnovica/Březolupy. Preteky ponúkli množstvo zaujímavých jázd, v ktorých sa často bojovalo o každý bodík až do cieľa. Víťazstvom si vedúcu pozíciu v priebežnej ligovej tabuľke upevnili Pardubice.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok