Skoč na obsah Skoč na menu
8. ročník Plochodrážneho plesu sa niesol v skvelej nálade

8. ročník Plochodrážneho plesu sa niesol v skvelej nálade

Plochodrážny ples, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou žarnovickej plochej dráhy nepretržite už osem rokov, priviedol všetkých tanca chtivých členov SC Žarnovica, ich rodinných príslušníkov a priateľov do priestorov jedálne SOŠ Žarnovica. Tu ich čakala zábava a skvelá nálada až do skorých ranných hodín.

»»
Seminár organizátorov športových podujatí SMF - 16.3.2019

Seminár organizátorov športových podujatí SMF - 16.3.2019

V roku 2019 to už bude 25. športová sezóna SMF, t.j. v roku 1994 sa po prvýkrát uskutočnili seriálové motocyklové šampionáty SMF a po prvýkrát v histórii SMF boli udelené tituly majstrov SR motocyklového športu.V kalendári tohtoročnej sezóny SMF je v šiestich disciplínach viac ako 60 podujatí, ktoré zabezpečujú poverení organizátori SMF s účinnou pomocou príslušných športových komisií a sekretariátu SMF. Vzhľadom na značné legislatívne zmeny v oblasti organizácie športových podujatí v SR a vzhľadom na snahu zlepšenia vzájomnej komunikácie medzi SMF a jej organizačnými zložkami sme  pripravili Seminár organizátorov športových podujatí SMF 2019

»»
Poznáme súpisky tímov na Extraligu a 1.ligu

Poznáme súpisky tímov na Extraligu a 1.ligu

Súpisky tímov pre súťaže u našich západných susedov, ktorých uzávierka prebehla v posledný januárový deň, boli potvrdené a zverejnené v posledných dňoch. Slovenských fanúšikov určite najviac zaujímajú súpisky Extraligy a 1.ligy, kde bude štartovať aj Žarnovica. V nasledujúcich riadkoch vám ich prinášame.

»»
Plochodrážnici mali sústredenie opäť aj s medzinárodnou účasťou

Plochodrážnici mali sústredenie opäť aj s medzinárodnou účasťou

Speedway Club Žarnovica už tradične v snahe čo najlepšie pripraviť svojich pretekárov a začínajúcich jazdcov na sezónu organizuje každoročne zimné sústredenie na chate Kollárová. Nádherná príroda, slabá pripojiteľnosť mobilných operátorov, útulná chata a svojrázny "crazy" majiteľ, to je typické pre Kollárovú a zároveň to, čo dokáže stále priťahovať nielen plochodrážnikov v zimnom čase na tieto miesta.

»»
Beseda s Martinom Vaculíkom prebiehala aj za účasti televízie

Beseda s Martinom Vaculíkom prebiehala aj za účasti televízie

Zimná prestávka na plochej dráhe sa dá vyplniť rôzne, Speedway Club Žarnovica aj počas nej organizuje rôzne akcie a podujatia. Jednou z nich bola aj beseda s Martinom Vaculíkom a žiakmi žarnovickej cirkevnej základnej školy Andreja Kmeťa.  Akcii sa dostalo aj významnej pozornosti, keď na nej boli prítomné kamery poľskej televízie CANAL +, ktorú poznajú aj slovenskí plochodrážni fanúšikovia vďaka priamym prenosom seriálu Grand Prix a ďalších plochodrážnych pretekov.

»»
Distribúcia licencií SMF 2019

Distribúcia licencií SMF 2019

Slovenská motocyklová federácia začala v týchto dňoch rozposielať licencie všetkých disciplín SMF pre športovú sezónu 2019. Licencie, o ktoré bolo požiadané do konca roku 2018 a boli splnené všetky podmienky pre ich vydanie, budú rozposlané do 31.1.2019. Ostatné licencie (žiadosti prijaté po 1.1.2019) budú rozposlané priebežne, okrem licencií pre disciplínu EaR, ktoré budú odovzdané na prvom podujatí v Borskom Mikuláši (30.-31.3.2019). V prípade, ak licenciu potrebujete urýchlene, prosím, kontaktujte sekretariát SMF - 0903 695 835, office@smf.sk.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok