Skoč na obsah Skoč na menu
Martin Vaculík to s druhým slovenským titulom nemal vôbec ľahké

Martin Vaculík to s druhým slovenským titulom nemal vôbec ľahké

Slovenská plochá dráha pozná od nedele už svojho 33. majstra v senioroch a prvého v kategórii juniorov. Žarnovica bola svedkom pretekov, ktoré nadchli snáď každého a na záver pohladili každé slovenské plochodrážne srdce. Súboje na ostrie noža boli také časté, až sa zdalo, že nejde o majstra Slovenska, ale majstra sveta. 

»»
Prvé žarnovické plochodrážne preteky sezóny 2019 už 28. apríla

Prvé žarnovické plochodrážne preteky sezóny 2019 už 28. apríla

Už len pár dní nás delí od prvých pretekov žarnovickej plochodrážnej sezóny 2019. 25 pretekárov zo 14 krajín, medzi ktorými nebude chýbať pretekár z Grand Prix - Martin Vaculík, to sú fakty, na ktoré sa môže tešiť malé mestečko na polceste medzi Banskou Bystricou a Nitrou. V nasledujúcich riadkoch Vám prinášame podrobnejšie informácie k pretekom.

»»
Pripravujeme autogramiádu s pretekárom Grand Prix

Pripravujeme autogramiádu s pretekárom Grand Prix

Býva zvykom aj na plochodrážnych podujatiach v zahraničí, že organizátori pripravia pre fanúšikov autogramiádu, kde si môžu získať podpis hviezd štartujúcich v tých, ktorých pretekoch. Aj v Žarnovici SC pripravil niekoľkokrát autogramiádu dokonca priamo v depe počas prestávky cez preteky, čo sa stretlo s veľkých záujmom. Stovky fanúšikov to využili a depo bolo vždy preplnené. Tentoraz prebehne autogramiáda krátko pred úvodnými pretekmi žarnovickej sezóny. A hosťom bude samozrejme pretekár Grand Prix.

»»
Vyhrali sme pražskú Extraligu

Vyhrali sme pražskú Extraligu

Neskutočné sa stalo skutočným. Tím, ktorý sa pôvodne ani nemal predstaviť tento rok v Extralige a ktorý vďaka Vladimírovi Vopatovi a pražskému klubu a samozrejme v súčinnosti s SC Žarnovica, nakoniec pokračuje v tejto súťaži, vyhral úvodné kolo. Víťazmi sú Martin Vaculík, Adrian Gala, Zdeněk Holub, David Pacalaj a Filip Hájek!!!

»»
Štartovná listina na prvé žarnovické preteky sezóny je takmer hotová

Štartovná listina na prvé žarnovické preteky sezóny je takmer hotová

Plochodrážna sezóna 2019 začne prvými pretekmi v Žarnovici v nedeľu 28. apríla. Už tradične nimi budú Medzinárodné majstrovstvá Slovenska spojené s Memoriálom Ladislava Eliáša. Čo zaujíma fanúšikov najviac, je určite štartovná listina. Tá je viacmenej hotová už takmer mesiac, len sa muselo počkať na potvrdenie štartov jednotlivých jazdcov. V súčasnosti obsahuje 26 mien pretekárov zo štrnástich krajín.

»»
Naši plochodrážnici skončili v druhej polovici výsledkovej listiny

Naši plochodrážnici skončili v druhej polovici výsledkovej listiny

Dňa 13.4.2019 odštartoval prvým kolom maďarský šampionát jednotlivcov v Nagyhalásze. Na antukovej dráhe minimálnych rozmerov, kde sa prakticky ani nejazdí rovinka, sa predstavila aj trojica žarnovických pretekárov. V pestrej konkurencii sedemnástich jazdcov zo siedmich krajín obsadili miesta v druhej polovici štartovnej listiny.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok