Skoč na obsah Skoč na menu
Valné zhromaždenie disciplíny plochá dráha SMF 2018

Valné zhromaždenie disciplíny plochá dráha SMF 2018

Valné zhromaždenie disciplíny plochá dráha SMF za rok 2018 sa uskutoční v sobotu 24.11.2018 v Žarnovici. Bližšie informácie a program v pozvánke 

»»
Na žarnovickú dráhu opäť pribudne materiál

Na žarnovickú dráhu opäť pribudne materiál

Posledné preteky na žarnovickom ovále sa odjazdili 6. októbra, avšak to neznamená, že na dráhe sa nič nedeje. Po náročnej sezóne a posledných pretekoch členovia klubu už v stredu 10. októbra dávali dole nafukovacie mantinely, aby sa mohlo na dráhe pracovať.

»»
Naši reprezentanti plochej dráhy ukončili sezónu v Braile

Naši reprezentanti plochej dráhy ukončili sezónu v Braile

Posledné kolo MACEC Cupu, ktoré bolo v sobotu na programe v rumunskej Braile so začiatkom o 15.00 hodine, ukončilo sezónu aj pre dvojicu našich pretekárov. Ján Mihálik a Michal Danko cestovali prvýkrát do Rumunska, kde si zmerali sily s pestrou konkurenciou.

»»
Speedway Club Žarnovica uzavrel sezónu

Speedway Club Žarnovica uzavrel sezónu

Sezóna 2018 bola podobne ako v posledných rokoch opäť pre žarnovickú plochú dráhu bohatá. Osem medzinárodných pretekov, medzi ktorými nechýbali ani tie svetového, či európskeho významu a ďalšie podujatia organizované Speedway Clubom Žarnovica, ponúkli fanúšikom plochodrážne vyžitie porovnateľné s plochodrážne viac vyspelými krajinami. Náročnosť organizácie vyrovnáva skvelá obetavá partia ľudí, ktorých združuje citová naviazanosť k najkrajšiemu športu. V sobotu 13.10.2018 večer sa zišla táto partia, aby zakončila sezónu 2018.

»»
1.liga vyvrcholila v Žarnovici zaujímavými pretekmi

1.liga vyvrcholila v Žarnovici zaujímavými pretekmi

Česká 1.liga bola záverečným podujatím na žarnovickej plochej dráhe v sezóne 2018. Je to už ôsma sezóna, ktorá prešla v Žarnovici do histórie pod kormidlom Speedway Clubu. Fanúšikovia, ktorí si našli cestu na štadión v sobotu 6. októbra určite nemuseli ľutovať. Pätnásť zaujímavých jázd s peknými súbojmi mohlo zaujať.

»»
Oznam sekretariátu SMF

Oznam sekretariátu SMF

Vzhľadom k rekonštrukcii kúrenia v administratívnej budove, kde sa nachádza sekretariát SMF, bude činnosť sekretariátu v dňoch 15.-19.10.2018 obmedzená. V tomto období môže dôjsť k nefunkčnosti tel. liniek (pevná linka, inernet, e-mailová pošta) a preto doporučujeme v tomto období spájať sa so sekretariátom prostredníctvom týchto telefónnych čísiel: 0903 695 835 alebo 0905 601 243.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png scrubl.png nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok