Skoč na obsah Skoč na menu
Žarnovica videla neskutočne vyrovnané preteky Extraligy

Žarnovica videla neskutočne vyrovnané preteky Extraligy

V nedeľu 14. júla vyvrcholil žarnovický plochodrážny víkend šiestym kolom Extraligy, v ktorej mal náš tím za súperov celky z Prahy, Pardubíc a Slaného. Tím vedený Martinom Vaculíkom štartoval z pozície lídra tabuľky, pričom najviac ho ohrozoval konkurent zo Slaného. Preteky však od začiatku až do konca poriadne miešali priebežným poradím a o výsledku rozhodovala posledná jazda, respektíve dodatková jazda rovnako ako tomu bolo pri žarnovickom májovom kole Extraligy.

»»

Pretekári SC Žarnovica mávali domácim fanúšikom z druhého stupienka


V sobotu 13.7.2019 vyvrcholila 1.liga posledným kolom na žarnovickej plochej dráhe. Domáci tím vstupoval do pretekov z pozície tretieho v celkovom poradí a aby si toto miesto udržal musel za sebou nechať Pardubice. Úloha sa podarila a dokonca naši pretekári mávali divákom z druhého najvyššieho stupňa víťazov.

»»
Dobrá správa od jedného z našich zranených plochodrážnikov

Dobrá správa od jedného z našich zranených plochodrážnikov

Zranenia žarnovických plochodrážnikov robia vrásky na čele nielen im samotným, ale aj Speedway Clubu Žarnovica, ktorý ich pred sezónou prihlásil do rôznych súťaží. Dnes ráno však prišla prvá optimistická správa od najmladšieho z nich.

»»
V Záhrebe sa rozhodovalo o dôležitých otázkach FIME týkajúcich sa aj Žarnovice

V Záhrebe sa rozhodovalo o dôležitých otázkach FIME týkajúcich sa aj Žarnovice

V sobotu 6. júla sa v chorvátskom Záhrebe konal kongres FIM Europe, ktorý mal jeden z hlavných bodov voľbu prezidenta FIME. Okrem toho k rokovaniam zasadli aj jednotlivé komisie, medzi nimi aj plochodrážna, ktorej členom je i viceprezident plochej dráhy SMF Ing. Jakub Zliechovec. Výsledkom sú predbežné alokácie a ďalšie opatrenia na budúcu sezónu.

»»
Už o pár dní žarnovický plochodrážny víkend aj s pretekármi z Grand Prix!

Už o pár dní žarnovický plochodrážny víkend aj s pretekármi z Grand Prix!

Už len pár dní nás delí od ďalších pretekov na žarnovickej plochej dráhe. Speedway Club Žarnovica tentoraz pripravuje plochodrážny víkend, keď v sobotu 13. júla privíta účastníkov 1.ligy a v nedeľu 14. júla to bude šieste kolo československej Extraligy. Domácemu tímu ide o veľa. V prvom prípade si môže udržať tretie miesto v 1.lige a v tom druhom sa postarať o historický úspech žarnovickej plochej dráhy, urobiť rázny krok za extraligovým titulom.

»»
Martin Vaculík druhý na speedway GP vo Švédsku!

Martin Vaculík druhý na speedway GP vo Švédsku!

V sobotu 6.7.2019 pokračoval tohtoročný seriál majstrovstiev sveta na plochej dráhe GP Speedway štvrtým podujatím vo Švédsku. Slovenský jazdec Martin Vaculík obsadil vo finálovej jazde krásne druhé miesto, zvíťazil ruský jazdec Emil Sayfutdinov a tretí bol Maciej Janowski z Poľska.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok