Skoč na obsah Skoč na menu

"FIM RIDE GREEN" v animovanom komikse

"FIM RIDE GREEN"  v animovanom komikse

Pridajte sa k nám a cestujte časom s Gregom Hancockom, veľvyslancom FIM pre životné prostredie a jeho synom Karlom, hviezdou tohto príbehu, ktorý nás vedie cez udalosti od roku 1992, kedy skupina vizionárov vo FIM-e vytvorila prvú pracovnú skupinu pre životné prostredie. Sledujte video a objavte kľúčové míľniky a najzaujímavejšie momenty programu, ako je prvý environmentálny predpis , partnerstvo s OSN v oblasti životného prostredia a konferencia Ženy + udržateľný rozvoj, ktorá sa konala v Jereze v roku 2015.

Toto video bolo vyrobené pod vedením riaditeľky FIM komisie udržateľného rozvoja Kattii Juárezovej  salvádorskou produkčnou spoločnosťou špecializujúcou sa na animované videozáznamy, zostavené skúsenými a talentovanými mladými ľuďmi, ktorí premenili tento príbeh na zábavnú vizuálnu tvorbu.

Kattia Juárez Dubón, riaditeľka FIM komisie udržateľného rozvoja: "Chceli sme vyrozprávať náš príbeh, ale iným spôsobom. Vieme, že hlavnou činnosťou FIM je šport, zároveň sme presvedčení, že environmentálny rozvoj je základným pilierom budúcnosti nášho športu. Rozprávanie príbehov je jednou z mojich najobľúbenejších techník pre komunikáciu o udržateľnom rozvoji a rozprávanie tohto druhu príbehu predstavuje pre mňa zakaždým novú výzvu. V oblasti udržateľného rozvoja, ako kedysi povedal Elmer Wheeler, jeden z najlepších predajcov, musíme predávať „sizzle“ nie „steak", a aby sme mohli "predávať"  udržateľný rozvoj v našom športovom svete, musíme zapojiť naše publikum. Som veľmi rada, že som spolupracovala so štúdiom Modjo Studios, ktoré urobilo skvelú prácu a chcela by som poďakovať našim veľvyslancom FIM za to, že nám vždy pomáhali predávať "sizzle".


Join the conversation!

#FIMRidegreen #FIMridegreen25years 


enviro_banner.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok