Skoč na obsah Skoč na menu

Kontakty

 

« ako sa ku nám dostanete » « kontaktný formulár »

 

Personálne obsadenie sekretariátu:
Mgr. Kašlíková Tatiana - 0905/601243 generálna sekretárka smf@mail.t-com.sk
Cipciarová Zuzana (MD) ekonómka, fakturantka sekretariat@smf.sk
Lovíšková Sylvia sekretariát - ŠR, preklady smf@smf.sk
Saganová Patrícia sekretariát - licencie, matrika office@smf.sk

 

Riadiaca rada:
Dr. Peter Smižík      prezident smf@smf.sk Považská Bystrica
Mgr. Tatiana Kašlíková           generálny sekretár smf@mail.t-com.sk  Beluša
Miloš Baláž viceprezident pre CPM milosbalaz30@gmail.com  Hlohovec
Ing. Ľuboš Loffler viceprezident pre MX loffler.lubos@gmail.com  Mníšek nad Hnilcom
Ivan Dedina viceprezident pre Trial dedina@sgsecurity.sk  Banská Bystrica
Ing. Peter Lazar viceprezident pre EaR lazar.peter@netkosice.sk  Košice
Ing. Jakub Zliechovec viceprezident pre PD jakub.zliechovec@gmail.com    Žarnovica
Ing. Ján Miškov viceprezident pre ŠMT basnik@riders.sk  Levice
Ing. Peter Turányi predseda RK/hlavný kontrolór        turanyi.peter@pobys.sk              Považská Bystrica 
 
Predsedovia výborov SMF:
Technický výbor Ing. Peter Radoczi, PhD.                radoczi@netkosice.sk Košice
Disciplin. a arbitrážny výbor   Mgr. Imrich Puha puhai@post.sk                            Šamorín
Environmentálny výbor Ing. Pavol Šinský psinsky@gmail.com Bánovce n/Bebravou
Lekársky výbor MUDr. Andreas Jusko andreas.jusko@gmail.com Horná Potôň
 
Revízna komisia SMF:
Predseda RK - hlavný kontrolór Ing. Peter Turányi turanyi@pobys.sk 
Člen RK Mgr. Martin Búri martin.buri@gmail.com
Člen RK Ing. Branislav Belluš brano@bobell.sk

 

 

Ako sa ku nám dostanete


Zväčšiť mapu

 

Kontaktný formulár

Kontaktné údaje na Vás:


Telo správy:


antispam: opíšte číslo z obrázka

CAPTCHA   
  

 
 

Partneri SMF

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.pngmotocykel.png213.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

SK - 017 01 Považská Bystrica

IČO: 30813883, DIČ: 2020687944

NOVINKY NA EMAIL


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok