Skoč na obsah Skoč na menu
Poistenie podujatí kalendára SMF

Poistenie podujatí kalendára SMF

Všetky podujatia SMF zaradené do kalendára príslušného súťažného ročníka sú poistené rámcovou zmluvou poistenia všeobecnej zodpovednosti za škodu a poistnou zmluvou na škody spôspbené živelnými pohromami. Zmluvy má SMF uzatvorené v poisťovni UNION prostredníctvom spoločnosti NFA Finance Group, s.r.o.

»»
Poistenie liečebných nákladov v zahraničí - doprovod jazdcov, fanúšikovia

Poistenie liečebných nákladov v zahraničí - doprovod jazdcov, fanúšikovia

SMF má rozšírenú ponuku poistných služieb pre svojich členov, prípadne pre členov doprovodných tímov a fanúšikov jazdcov SMF. Ponúkame uzatvorenie celoročného turistického poistenia liečebných nákladov v zahraničí ako aj celoročného poistenia liečebných nákladov v zahraničí pre mechanikov, t.j. osoby vykonávajúce manuálnu prácu.  

»»
Nová spolupráca v oblasti zákon.poisťovania motorových vozidiel

Nová spolupráca v oblasti zákon.poisťovania motorových vozidiel

 

V snahe zvýšiť bonitu členstva v SMF ponúkame pre našich členov služby nového partnera - spoločnosti NFA Finance Group, s.r.o. Prostredníctvom tejto spoločnosti je možné uzatvoriť zákonné poistenie motorových vozdiel, atď., pričom z každej uzatvorenej zmluvy finančne profituje aj SMF, čiže sa nejedná len o výhody pre členov SMF ale aj o novú formu podpory motocyklového športu u nás. 

»»
Poistenie liečebných nákladov v zahraničí - šport

Poistenie liečebných nákladov v zahraničí - šport

Ak jazdec požaduje vystaviť medzinárodnú A licenciu, resp. licenciu FIM, FIM Európa s celoročným štartovacím povolením, je povinný predložiť k žiadosti platné celoročné poistenie liečebných nákladov v zahraničí pre športovú činnosť. K žiadosti o vystavenie licencie stačí doložiť kópiu tohto príslušného poistenia liečebných nákladov v zahraničí kryjúce športovú činnosť. Nesmie sa jednať o turistické poistenie liečebných nákladov v zahraničí. V prípade, že jazdec takéto poistenie nemá, SMF ponúka uztavorenie tohto poistenia prostredníctvom SMF v poisťovni UNION. 

»»
SportGroupCZ - ponuka úrazového poistenia pre športovcov

SportGroupCZ - ponuka úrazového poistenia pre športovcov

SMF ponúka pre svojich členov - jazdcov využiť ponuku spoločnosti SportGroup CZ v oblasti úrazového poistenia motocyklový šport.

»»
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok