Skoč na obsah Skoč na menu

Licencie SMF a nominačné listiny 2019

Licencie SMF a nominačné listiny 2019

Opätovne Vám chceme dať do pozornosti, že v sekcii licencie SMF sme zverejnili Smernicu pre podávanie žiadostí o licencie SMF pre rok 2019, ktorá je už doplnená aj o lic. poplatky disciplíny MX. Stále platí zvýhodnená platba licenčného poplatku - do 31.12.2018. Taktiež Vás chceme informovať, že v týchto dňoch boli spustené nominačné listiny pre EaR a MX.

Ako sme už v predchádzajúcom článku informovali, pri niektorých typoch licencií, hlavne medzinárodných licenciách, dochádza k navýšeniu licenčného poplatku a to z dôvodu stanovenia výšky licenčného poplatku medzinárodnou motocyklovou federáciou FIM, ktorá od r. 2018 vystavuje všetky medzinárodné licencie jednotlivých disciplín motocyklového športu.

Taktiež došlo k zvýšeniu poplatku za poistenie liečebných nákadov v zahraničí, nakoľko sme na tlak FIM museli uvedené poistenie rozšíriť o poistenie trvalých následkov úrazu a smrti následkom úrazu v zahraničí.

Všetky tlačivá pre podávanie žiadostí o licencie SMF nájdete na stránke: http://www.smf.sk/smf-formulare/ 
Všetky informácie k výške licenčných poplatkov 2019 a k spôsobu a možnostiam ich úhrady nájdete v smernici pre podávanie žiadostí o licenciu SMF 2019 uverejnenú na web stránke: http://www.smf.sk/smf-licencie/
V týchto dňoch boli taktiež spustené online nominačné listiny disciplín MX a EaR pre rok 2019. Štart. čísla z predchádzajúcej sezóny 2018 sú jazdcom s celoročnou licenciou SMF rezervované do 31.1.2019, po tomto termíne budú všetky voľné čísla k dispozícii na pridelenie.
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok