Skoč na obsah Skoč na menu
Podporte motocyklový šport - darujte SMF podiel z dane 2016

Podporte motocyklový šport - darujte SMF podiel z dane 2016

Aj Váš príspevok z dane môže podporiť mladých motocyklových jazdcov. Zákon č.959/2003 o daniach z príjmov (a následné úpravy zákona) umožňuje venovať časť dane v prospech SMF. Pre jednotlivcov a firmy je to spôsob ako prispieť k rozvoju motocyklového športu na Slovensku a to z časti už zaplatených daní z príjmov.

»»
Environmentálna podložka SMF v predaji!

Environmentálna podložka SMF v predaji!

Opätovne dávame do pozornosti, že v zmysle environmenálneho predpisu SMF sú jazdci povinní na podujatiach pod motocyklami pri tankovaní a service používať sorpčné podložky bez ohľadu na podkladový materiál prostredia, kde sa podujatie koná. Sekretariát SMF ponúka možnosť zakúpenia environ.podložky SMF od holandského dodávateľa potvrdeného FIM-om.

»»
VEČER MAJSTROV SMF 2016

VEČER MAJSTROV SMF 2016

V sobotu 17. decembra 2016 sa v Púchove uskutočnilo dekorovanie majstrov motocyklového športu za sezónu 2016. V rámci uvedeného slávnostného večera boli ocenení víťazi jednotlivých majstrovských tried všetkých šiestich disciplín SMF.

»»
VEČER MAJSTROV SMF 2016

VEČER MAJSTROV SMF 2016

V sobotu 17.decembra 2016 sa v DK v Púchove uskutoční slávnostný "VEČER MAJSTROV SMF 2016" - dekorovanie tohtoročných majstrov motocyklového športu jednotlivých disciplín SMF.

»»
Vedenie FIM plne zaangažované do filozofie „Ride Green“

Vedenie FIM plne zaangažované do filozofie „Ride Green“

Organizovanie tak obrovského podujatia ako je Generálne zhromaždenia FIM a každoročný Gala večer FIM nie je jednoduchá úloha. Dopad tohto podujatia je síce krátkodobý ale zato značný a vyžaduje si množstvo zdrojov (voda, energia, transport, jedlo, papier, atď.). Vedenie FIM si je vedomé tohto dopadu a zaväzuje sa zorganizovať toto podujatie s čo najmenším negatívnym vplyvom na životné prostredie.

»»
Licencie SMF 2017

Licencie SMF 2017

V súvislosti s prípravou nového súťažného ročníka a v súvislosti s platnými stanovami SMF sa od 1.10.2016 môžu podávať žiadosti o licenciu SMF pre rok 2017. Obdobne ako v roku 2016 i teraz je výška licenčného poplatku u jazdeckých licencií odstupňovaná termínom podania žiadosti, t.j. zvýhodnený licenčný poplatok je pri podaní žiadosti a úhrade poplatku do 31.12.2016.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok