Skoč na obsah Skoč na menu
Slovenskí trialisti úspešní na ME vo Francúzsku

Slovenskí trialisti úspešní na ME vo Francúzsku

Francúzska obec Ancelle sa počas víkendu 10.-11.8.2019 stala dejiskom tretieho a zároveň predposledného podujatia seriálu Majstrovtiev Európy v Triale 2019. Na tomto podujatí nás reprezentovala dvojica  jazdcov - Vladimír Kohthay (Over 40) a Šimon Sordyl (kat.International).

»»
Majstrovstvá Európy v Triale vo francúzskom Ancelle so slovenskou účasťou

Majstrovstvá Európy v Triale vo francúzskom Ancelle so slovenskou účasťou

Po dvoch úvodných podujatiach v Taliansku sa seriál európskeho trialového šampionátu presúva do Fracúzska, konkrétne do obce Ancelle. Pretek sa uskutoční v dňoch 10.-11.8.2019 a je to v poradí tretie a zároveň predposledné podujatie uvedeného seriálu sezóny 2019. Finále ME v Triale sa uskutoční u našich českých susedov v Březovej v dňoch 17.-18.8.2019.

»»
MM SR Trial v českých Nihošovicích – bližšie informácie k účasti

MM SR Trial v českých Nihošovicích – bližšie informácie k účasti

V dňoch 31.8. – 1.9.2019 sa predposledné podujatie seriálu MM SR Trial 2019 uskutoční u našich českých susedov, konkrétne v obci Nihošovice. Náš šampionát sa uskutoční ako súčasť Medzinárodných majstrovstiev a preboru ČR v triale jednotlivcov.

»»
Úspešný trialový šampionát v Zbore (pri Púchove)

Úspešný trialový šampionát v Zbore (pri Púchove)

Na Považí, presnejšie v Púchovskej doline, má disciplína trial veľkú tradíciu a kvalitné trialové podujatie preto nemohlo v regióne chýbať ani v tejto sezóne. Počas prvého augustového víkendu sa dedinka Zbora stala dejiskom v poradí tretieho podujatia tohtoročného 5-dielneho seriálu Medzinárodných majstrovstiev SR v Triale. Úvodné podujatie seriálu sa uskutočnilo v máji v susednom Rakúsku, druhou zastávkou bola Nitra a cez víkend sa v Zbore stretli všetci trialoví jazdci a priaznivci tzv. „šlapačiek“, aby bojovali o ďalšie body do priebežného poradia trialového šampionátu 2019. Súčasťou podujatia bol aj šampionát MACEC.

»»
Medzinárodné majstrovstvá SR v Triale – Zbora 2019

Medzinárodné majstrovstvá SR v Triale – Zbora 2019

Letné prázdniny sa pomaly ale isto dostávajú do svojej druhej polovice, a práve počas prvého augustového víkendu sa Zbora pri Púchove stane dejiskom tretieho podujatia z tohtoročného 5 – dielneho seriálu Medzinárodných majstrovstiev SR v Triale. Na atraktívnosti tohto podujatia pridáva i fakt, že trial v Zbore je opäť zaradený do šampionátu motocyklovej asociácie krajín strednej Európy - MACEC CUP.

»»
Trialový víkend v Nitre

Trialový víkend v Nitre

Počas uplynulého víkendu 13.-14.7.2019 sa na tradičnom mieste trialového "majstráku" v Nitre uskutočnilo sústredenie pre trialovú mládež, ktoré bolo spojené s menším voľným trialovým pretekom. Toto víkendové podujatie sa uskutočnilo ako náhrada za zrušené aprílové sústredenie.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok