Skoč na obsah Skoč na menu
Sústredenie detí a mládeže v triale - Nitra

Sústredenie detí a mládeže v triale - Nitra

Počas nadchádzajúceho víkendu (13.-14.7.2019) sa uskutoční sústredenie pre trialovú mládež, ktorého dejisko bude situované na tradičnom mieste v Nitre - Kalvária (pod diaľničným mostom). ŠK Trial SMF a organizátor Vladimír Kothay sa na tomto termíne dohodli na základe zrušenia podujatia MM SR vo Vieske-Bezdedov. Sústredenie sa uskutoční ako náhrada  za zrušené aprílové trialové sústredenie, ktoré sa malo konať v Kysuckom Novom Meste.

»»
Upozornenie ŠK Trial SMF na ustanovenia NŠP 2019

Upozornenie ŠK Trial SMF na ustanovenia NŠP 2019

V súvislosti s prebiehajúcou trialovou sezónou SMF a štartom na jednotlivých podujatiach roku 2019 športová komisia Trialu upozorňuje na ustanovenia národného športového poriadku (NŠP) pre Trial SMF 2019 a to hlavne na podmienky štartu neplnoletých jazdcov a povinnosť výbavy jazdcov do 18 rokov.

»»
Podujatie MM SR TRIAL Vieska sa prekladá

Podujatie MM SR TRIAL Vieska sa prekladá

Napriek úsiliu, ktoré vynaložil organizátor trialových pretekov vo Vieske, sa podujatie MM SR v triale v dňoch 13.-14.7.2019 NEUSKUTOČNÍ!
Viac info po otvorení článku.

»»
V Nitre sa uskutočnil prvý trialový majstrák na domácej pôde

V Nitre sa uskutočnil prvý trialový majstrák na domácej pôde

Počas uplynulého víkendu (1.-2.6.2019) sa v Nitre na Kalvárii uskutočnilo v poradí druhé podujatie tohtoročného seriálu MM SR v Triale 2019. Úvodné podujatie sa konalo na území Rakúska, konkrétne v Retzi, čiže podujatie v Nitre, ako už tradične, otvorilo trialovú sezónu na domácej pôde. Organizátorom nebol nikto iný ako skúsený Motoklub FÉNIX pod vedením Viliama Halmeša, pre ktorého to bol v poradí už 14. ročník trialu v Nitre.

»»
MM SR Trial Nitra 2019

MM SR Trial Nitra 2019

Počas víkendu 1.-2. júna 2019 sa v Nitre na Kalvárii uskutoční v poradí druhé podujatie tohtoročného 5-dielneho seriálu MM SR v triale. Uvedené podujatie bude prvým pretekom na domácej pôde. Slovenskí trialisti odštartovali svoju športovú sezónu 2019 začiatkom mája v rakúskom Retzi.

»»
Slovenskí trialisti odštartujú svoju športovú sezónu 2019 v Rakúsku

Slovenskí trialisti odštartujú svoju športovú sezónu 2019 v Rakúsku

Už tento víkend (4.-5. mája 2019) naši slovenskí trialisti odcestujú do Rakúska, presnejšie do malej obce zvanej Retz, kde sa uskutoční prvé podujatie tohtoročného 5-dielneho seriálu MM SR v triale. Uvedené podujatie bude súčasťou „rakúskeho majstráku“, čo znamená, že naši jazdci nebudú bodovať len do slovenského, ale i do rakúskeho majstrovského seriálu.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok