Skoč na obsah Skoč na menu
Seriál ME v triale pokračoval v Taliansku

Seriál ME v triale pokračoval v Taliansku

Počas uplynulého víkendu, v dňoch 27-28.4.2019, sa v talianskej Monze uskutočnilo druhé podujatie seriálu Majstrovstiev Európy v triale 2019. Opäť nás tu reprezentovala dvojica jazdcov - Vladimír Kothay a Šimon Sordyl.

»»
Seriál ME v triale 2019 odštartoval v Taliansku

Seriál ME v triale 2019 odštartoval v Taliansku

Počas uplynulého veľkonočného víkendu, 20.-21.4.2019, odštartoval tohtoročný seriál Majstrovstiev Európy v triale v talianskej Pietramurate. Slovensko na podujatí reprezentovala dvojica jazdcov – Vladimír Kothay a Šimon Sordyl.

»»
Štartujú Majstrovstvá Európy v triale i s našou dvojicou jazdcov

Štartujú Majstrovstvá Európy v triale i s našou dvojicou jazdcov

V dňoch 21.-22.4.2019 sa v talianskej Pietramurate uskutoční úvodné podujatie tohtoročného seriálu Majstrovstiev Európy trial. V seriáli sa tento rok opätovne predstaví dvojica slovenských jazdcov – Vladimír Kothay v triede nad 40 rokov a Šimon Sordyl v triede International.

»»
Nová licencia Trial - asistent 2019

Nová licencia Trial - asistent 2019

V súvislosti so zavedením licencie asistentovi ( doprovody) pri trialových podujatiach v rámci viacerých okolitých federácii a z dôvodu prípadného bezproblémového štartu na podujatiach v zahraničí SMF pr rok 2019 zavádza novú trialovú licenciu - A licencia Asssistant.

»»
Sústredenie detí a mládeže v triale - Kysucké N.Mesto  ZRUŠENÉ!!!!!

Sústredenie detí a mládeže v triale - Kysucké N.Mesto ZRUŠENÉ!!!!!

Z dôvodu nepriaznivej predpovede počasia pre oblasť Kysúc na víkend 6.-7.4.2019 je plánované sústredenie detí a mládeže, ktoré sa malo konať v tomto dátume v areáli TECHBERG s.r.o. Kysucké Nové Mesto ZRUŠENÉ. Prípadný náhradný termín konania sústredenia športová komisia TRIAL SMF oznámi dododatočne.

»»
Seminár organizátorov športových podujatí SMF - 16.3.2019

Seminár organizátorov športových podujatí SMF - 16.3.2019

V roku 2019 to už bude 25. športová sezóna SMF, t.j. v roku 1994 sa po prvýkrát uskutočnili seriálové motocyklové šampionáty SMF a po prvýkrát v histórii SMF boli udelené tituly majstrov SR motocyklového športu.V kalendári tohtoročnej sezóny SMF je v šiestich disciplínach viac ako 60 podujatí, ktoré zabezpečujú poverení organizátori SMF s účinnou pomocou príslušných športových komisií a sekretariátu SMF. Vzhľadom na značné legislatívne zmeny v oblasti organizácie športových podujatí v SR a vzhľadom na snahu zlepšenia vzájomnej komunikácie medzi SMF a jej organizačnými zložkami sme  pripravili Seminár organizátorov športových podujatí SMF 2019

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok