Skoč na obsah Skoč na menu
Medzinárodné majstrovstvá SR v Triale – Zbora 2019

Medzinárodné majstrovstvá SR v Triale – Zbora 2019

Letné prázdniny sa pomaly ale isto dostávajú do svojej druhej polovice, a práve počas prvého augustového víkendu sa Zbora pri Púchove stane dejiskom tretieho podujatia z tohtoročného 5 – dielneho seriálu Medzinárodných majstrovstiev SR v Triale. Na atraktívnosti tohto podujatia pridáva i fakt, že trial v Zbore je opäť zaradený do šampionátu motocyklovej asociácie krajín strednej Európy - MACEC CUP.

»»
Trialový víkend v Nitre

Trialový víkend v Nitre

Počas uplynulého víkendu 13.-14.7.2019 sa na tradičnom mieste trialového "majstráku" v Nitre uskutočnilo sústredenie pre trialovú mládež, ktoré bolo spojené s menším voľným trialovým pretekom. Toto víkendové podujatie sa uskutočnilo ako náhrada za zrušené aprílové sústredenie.

»»
Sústredenie detí a mládeže v triale - Nitra

Sústredenie detí a mládeže v triale - Nitra

Počas nadchádzajúceho víkendu (13.-14.7.2019) sa uskutoční sústredenie pre trialovú mládež, ktorého dejisko bude situované na tradičnom mieste v Nitre - Kalvária (pod diaľničným mostom). ŠK Trial SMF a organizátor Vladimír Kothay sa na tomto termíne dohodli na základe zrušenia podujatia MM SR vo Vieske-Bezdedov. Sústredenie sa uskutoční ako náhrada  za zrušené aprílové trialové sústredenie, ktoré sa malo konať v Kysuckom Novom Meste.

»»
Upozornenie ŠK Trial SMF na ustanovenia NŠP 2019

Upozornenie ŠK Trial SMF na ustanovenia NŠP 2019

V súvislosti s prebiehajúcou trialovou sezónou SMF a štartom na jednotlivých podujatiach roku 2019 športová komisia Trialu upozorňuje na ustanovenia národného športového poriadku (NŠP) pre Trial SMF 2019 a to hlavne na podmienky štartu neplnoletých jazdcov a povinnosť výbavy jazdcov do 18 rokov.

»»
Podujatie MM SR TRIAL Vieska sa prekladá

Podujatie MM SR TRIAL Vieska sa prekladá

Napriek úsiliu, ktoré vynaložil organizátor trialových pretekov vo Vieske, sa podujatie MM SR v triale v dňoch 13.-14.7.2019 NEUSKUTOČNÍ!
Viac info po otvorení článku.

»»
V Nitre sa uskutočnil prvý trialový majstrák na domácej pôde

V Nitre sa uskutočnil prvý trialový majstrák na domácej pôde

Počas uplynulého víkendu (1.-2.6.2019) sa v Nitre na Kalvárii uskutočnilo v poradí druhé podujatie tohtoročného seriálu MM SR v Triale 2019. Úvodné podujatie sa konalo na území Rakúska, konkrétne v Retzi, čiže podujatie v Nitre, ako už tradične, otvorilo trialovú sezónu na domácej pôde. Organizátorom nebol nikto iný ako skúsený Motoklub FÉNIX pod vedením Viliama Halmeša, pre ktorého to bol v poradí už 14. ročník trialu v Nitre.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok