Skoč na obsah Skoč na menu
MM SR Trial Ochotnica - prihlasovanie

MM SR Trial Ochotnica - prihlasovanie

v súvislosti s augustovým podujatím MM SR v triale Ochotnici v Poľsku športová komisia Trialu SMF oznamuje, že uzávierka pre on-line prihlasovanie na web stránke  http://www.smf.sk/trial-online-prihlasenie/  je posunutá na pondelok 13.8.2018 do 24:00 hod. a to z dôvodu následného prihlásenia jazdcov do Poľska a vystavenia štartov. povolenia pre prihlásených jazdcov. ZU na podujatie nájdete TU.

»»
Trialový šampionát v Zbore pri Púchove

Trialový šampionát v Zbore pri Púchove

Na Považí, presnejšie v Púchovskej doline má trial veľkú tradíciu a kvalitné trialové podujatie preto nemohlo v regióne chýbať ani v tejto sezóne. Trial Klub Kamikadze zorganizoval v dedinke Zbora a v blízkom okolí druhé podujatie seriálu Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v Triale. Súčasťou podujatia bol aj šampionát MACEC.

»»
MM SR v Triale + MACEC Zbora 2018

MM SR v Triale + MACEC Zbora 2018

Tohtoročný seriál MM SR v triale 2018 pokračuje už tento víkend v dňoch 19.-20. júla 2018 v obci Zbora pri Púchove. Uvedené podujatie v Zbore je zaradené i do šampionátu motocyklovej asociácie krajín strednej Európy - MACEC CUP v triale.

»»
Ochrana Vašich osobných údajov v SMF

Ochrana Vašich osobných údajov v SMF

Dňa 29.6.2018 Slovenská motocyklová federácia rozposlala prostredníctvom e-mailového serveru hromadný e-mail, ktorého obsahom bola klauzula v súvislosti s novou vyhláškou o ochrane osobných údajov GDPR. Od niektorých členov SMF sme dostali informácie, že predmetný e-mail nedostali a preto Vás prosíme o kontrolu Vašej e-mailovej schránky (poprípade aj priečinok nevyžiadanej pošty SPAM).

»»
Seriál ME v triale pokračoval vo Francúzsku

Seriál ME v triale pokračoval vo Francúzsku

Počas uplynulého víkendu, v dňoch 7.-8.7.2018, sa v Isola 2000 uskutočnilo druhé podujatie seriálu Majstrovstiev Európy v triale 2018. Uvedené podujatie bolo dvojdňové, pričom každý deň bol hodnotený samostatne. Vo Francúzsku nás reprezentovala dvojica jazdcov - Vladimír Kothay a Šimon Sordyl.

»»
Seriál ME v triale pokračuje vo Francúzsku

Seriál ME v triale pokračuje vo Francúzsku

Po trojmesačnej prestávke, v dňoch 7.-8.7.2018, pokračuje seriál Majstrovstiev Európy v triale 2018 svojim druhým podujatím vo francúzskom meste Isola. Na dvojdňovom podujatí sa opätovne predstaví i dvojica slovenských jazdcov - Vladimír Kothay a Šimon Sordyl.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok