Skoč na obsah Skoč na menu

Všetko o motorkách na WWW.MOTOFAN.SK

Všetko o motorkách na WWW.MOTOFAN.SK

Motocyklové dianie nedávno oživila nová internetová stránka WWW.MOTOFAN.SK. Moderný web musí nielen dobre vyzerať, ale musí byť aktuálny a pravidelne dopĺňaný novými informáciami, fotografiami, videami... Presne to si dáva za úlohu aj MOTOFAN.SK, kde nájdete denne nové správy nielen z techniky zo sveta motocyklov, ale aj z motoristického športu, podujatí, motozrazov a veľa iného.

Samozrejmosťou sú testy najnovších modelov motocyklov, ale na svoje si prídu aj priaznivci starších motoriek. Okrem toho tu nájdete množstvo tipov a rád nielen čo sa týka príslušenstva, ale aj techniky jazdy a podobne. Spestrením dlhých chvíľ, či inšpiráciou na motodovolenku môžu byť aj pútavé cestopisy. MOTOFAN.SK sa vyznačuje jednoduchou a prehľadnou architektúrou, ktorá uľahčuje orientáciu. V dnešnej dobe sa čoraz častejšie prezerá obsah internetových stránok aj na tabletoch, či smartfónoch. Aj v tomto smere je MOTOFAN.SK na úrovni doby a v mobilných zariadeniach sa vám zobrazí zjednodušená a prehľadnejšia verzia webu. Užívatelia majú možnosť zaregistrovania a následne budú môcť pridávať na stránku aj vlastný obsah nielen v podobe inzerátu na predaj, či kúpu motocykle, ale aj rôzne fotogalérie a videá. MOTOFAN.SK by nemali prehliadnuť ani firmy venujúce sa všetkému okolo motocyklov. Súčasťou obsahu je totiž práve napĺňaný katalóg motocyklových firiem, v ktorom majú svoje miesto úplne všetky predajne, servisy, či firmy venujúce sa úpravám motocyklov. Pre viac info kliknite na WWW.MOTOFAN.SK a staňte sa nielen čitateľom, ale pokojne aj tvorcom nového motocyklového webu.

www.motofan.sk_.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok