Skoč na obsah Skoč na menu

1. podujatie M SR v šprinte motocyklov už túto sobotu!

1. podujatie M SR v šprinte motocyklov už túto sobotu!

Dňa 21.5.2016 sa uskutoční prvé tohtoročné podujatie majstrovstiev Slovenska v šprinte motockylov, ktoré je súčasťou už II. ročníka Dňa motorkárov v Piešťanoch.  

Drsňáci s veľkými srdcami, deti na minimotorkách, krásne ženy v kombinézach a správny rockový „podmaz“! Taký bude už druhý ročník Dňa motorkárov v Piešťanoch. Okrem kaskadérskej MOTO TV show a Majstrovstiev Slovenska v šprinte motocyklov, návštevníkov čakajú aj ukážky zásahov záchranných zložiek, predvádzacie jazdy prestížnych motocyklových značiek, kvalifikácia na Majstrovská Slovenska v stuntridingu, či štvorkolková show Richarda Mošnu. To všetko s riadne tvrdým hudobným sprievodom. Zahrá bývalý gitarista Uriah Heep Ken Hensley, Děda Mládek Illegal Band, Poison Candy aj Polemic. Na Dni motorkárov nesmie chýbať žiaden skutočný drsňák! Bude už 21. mája na Letisku Piešťany! 

Nadšenci motošportu pozor! Blíži sa už II. ročník Dňa motorkárov v Piešťanoch. 

"Tak ako vlani, ani tentoraz nebudú chýbať rôzne atrakcie, krásne ženy v kombinézach a poriadna rocková muzika, ktorá k takémuto podujatiu patrí. Keďže vieme, že motorkári sú len navonok drsňáci, no vo vnútri majú dobré srdcia a často sú veľmi rodinne založení, vychádzame im v ústrety. Pripravili sme ohradené zóny, kde sa môžu na mini motorkách premávať už desaťročné deti!“ vraví organizátor podujatia Dušan Drobný.

Súčasťou Dňa motorkárov bude kaskadérska MOTO TV show, Majstrovstvá Slovenska v šprinte motocyklov, ukážky zásahov záchranných zložiek, predvádzacie jazdy prestížnych motocyklových značiek, kvalifikácia na Majstrovská Slovenska v stuntridingu, či štvorkolková show Richarda Mošnu.

„Samozrejme, nebude chýbať ani adekvátna hudobná produkcia. Čo by to bolo za drsňácke podujatie bez riadne rockovej muziky? Podarilo sa nám dohodnúť koncerty bývalého gitaristu Uriah Heep Kena Hensleyho, Poison Candy aj Polemicu. Tí, čo boli vlani vedia, že atmosféra je nezabudnuteľná. A vy ostatní vedzte, že to bude veľkolepé,“ dodáva Dušan Drobný.

Video: Pozvánka: Deň motorkárov 2016 Piešťany

Deň motorkárov sa na Letisku Piešťany uskutočnil vlani po prvý raz a zaznamenal obrovský ohlas. Na tohtoročné podujatie sa dajú vstupenky zakúpiť za zvýhodnenú cenu v sieti predpredaj.sk a ticketportal.sk. Stoja 6 eur, pričom priamo na mieste budú o 2 eurá drahšie.


Na letisku je možné zdarma prespať v stanovom mestečku.

 

Zdroj: motoride.sk

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok