Skoč na obsah Skoč na menu

Šokujúce odhalenie lyžiarky Vlhovej: Pozrite sa, do čoho investuje zarobené peniaze!

Šokujúce odhalenie lyžiarky Vlhovej: Pozrite sa, do čoho investuje zarobené peniaze!

Naša reprezentantka v zjazdovom lyžovaní Petra Vlhová (21) využila pár dní pauzy v seriáli Svetového pohára na to, aby si konečne splnila svoj sen. Neuveríte, o čom snívala naša talentovaná reprezentantka.

Peťa v utorok nasadla spolu s bratom do auta a poď ho za svojím veľkým a tajným snom. Kým Dominika Cibulková či iné športovkyne siahajú po nových šatách či kabelkách, Petre k šťastiu doposiaľ chýbalo niečo z úplne iného súdka. Sú to motocykle! 

„Odmalička mám k motorkám vzťah. Milujem adrenalín a rýchlosť. Vždy som jazdila na bratovej, ale môj sen bol mať vlastnú. Už dva-tri roky som po nej veľmi túžila, ale rodičia s tým veľmi nesúhlasili. Už sa však s tým zmierili. Teraz mám na to aj vek a bola aj možnosť, tak som neváhala, sadla s bratom do auta a išla na to,“ vysvetľovala nám Petra, ktorá bola zastihnutá v predajni v Hornej Strede, ako si vyberá z nadupaných tátošov. Vybrala si „krosku“ v kubatúre 250 cm3.

Cena sa pohybuje v tisíckach eur. S týmto žihadlom jazdili aj takí borci ako Svitko či Jakeš. Nebodaj Petra rozmýšľa, že presedlá na iný šport? „To nie. Priorita je lyžovanie. Na motorku si sadnem zrejme až počas leta, keď bude voľno. Môj brat má tiež motorku. Už sa neviem dočkať, keď budeme spolu jazdiť a budeme si to užívať,“ doplnila Petra, ktorej pri výbere pomáhal práve spomínaný brat Boris. Ten mimo lyžiarskej sezóny jazdí dokonca aj preteky. „To zas nehrozí. Pôjdeme si však určite zajazdiť niekde do lesa alebo aj na trať. Ešte predtým mi ju však, ako už Borisa poznám, vylepší a vytunuje,“ dodala Petra.

Zdroj: pluska.sk

 

ms_svk_vlhova_motorka_004_h-v0.0.jpgms_svk_vlhova_motorka_005_h.jpgms_svk_vlhova_motorka_011_h-v0.0.jpgms_svk_vlhova_motorka_015_h-v0.0.jpgms_svk_vlhova_motorka_018_h.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok