Skoč na obsah Skoč na menu

Už o necelý mesiac spoznáme slovenského šampióna

Už o necelý mesiac spoznáme slovenského šampióna

Plochodrážna sezóna 2017 pomaly, ale isto začína. Jazdiť sa začalo najprv vo Francúzsku, kde odštartovala tamojšia plochodrážna liga už v polovici februára. Aj v ďalších južnejšie položených krajinách prebiehajú prvé tréningy. V Žarnovici síce ešte plochodrážne motory na ovále neburácali, no o to usilovnejšie sa pracuje na príprave prvých pretekov sezóny 2017.


Netradične budú sezónu otvárať Medzinárodné majstrovstvá Slovenska, s ktorými aj tentoraz bude spojený už 17.ročník Memoriálu Ladislava Eliáša. Speedway Club Žarnovica otvorí sezónu v nedeľu 2. apríla. Na štart sa postavia všetci slovenskí pretekári, ktorí budú mať za súperov vyrovnanú konkurenciu. Pôjde o veľa. Samozrejme v prvom rade o slovenský titul, ale aj o miestenky na majstrovstvá sveta a Európy. Chlapci tak budú bojovať o čo najlepšie umiestnenie, vďaka čomu budú môcť reprezentovať Slovensko na významných podujatiach, ktorých kvalifikačné kolá sa rozbehnú už od konca apríla.

Fanúšikovia, ktorí si nájdu 2. apríla cestu na žarnovický štadión budú svedkami súbojov šestnástich jazdcov z deviatich krajín: Poľska, Lotyšska, Ruska, Maďarska, Rakúska, Bulharska, Ukrajiny, Českej republiky a Slovenska. Fanúšikovia sa môžu tešiť na kvalitnú štartovnú listinu, v ktorej si zmerajú sily naši pretekári napríklad s minuloročným majstrom Ruska juniorov, či viacnásobným víťazom seriálu MACEC Cup, majstrom Maďarska z rokov 2010 a 2012, členom lotyšského národného tímu pre SWC a ďalšími.

Kvalitatívne vyrovnaná štartovná listina sľubuje adrenalínom presýtený zážitok a súboje o každý bodík. Príďte povzbudiť svojich pretekárov a vytvoriť im tak víťaznú atmosféru už na úvod sezóny. Všetko začne o 15.00 hodine. Tešia sa na Vás jazdci a organizátori zo Speedway Clubu Žarnovica.

plagat-msr.jpg

 
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok