Skoč na obsah Skoč na menu

Už o mesiac žarnovické preteky roka!

Už o mesiac žarnovické preteky roka!

Ešte ani poriadne neutíchol ruch na žarnovickom štadióne po bojoch o medzinárodného majstra Slovenska a už prebiehajú naplno prípravy na najvýznamnejšie podujatie žarnovickej plochodrážnej sezóny 2017. Kvalifikácia do Grand Prix je totiž naplánovaná na sobotu 6. mája. Pomaly, ale isto dostáva organizátor aj prihlášky jednotlivých účastníkov.

Žarnovica sa stane v sobotu 6. mája svedkom veľkého návratu. Opäť sem po rokoch zamieria špičkoví pretekári snažiaci sa o postup do seriálu Grand Prix. Iba jedinýkrát sa na našej dráhe bojovalo v takýchto pretekoch a to v roku 2006. Tentoraz bude 16 uchádzačov z dvanástich krajín bojovať o sedem postupových miest.

Nad štadiónom tak zavejú vlajky Austrálie, Dánska, Poľska, Ruska, Ukrajiny, Lotyšska, Nemecka, Talianska, Slovinska, Maďarska, Českej republiky a Slovenska. Už dnes poznáme nasadenie domácich pretekárov, keďže o ňom rozhodlo ich umiestnenie v Medzinárodných majstrovstvách Slovenska. Martin Vaculík a Michal Tomka budú nasadení ako plnoprávni účastníci pretekov, kým Patrik Búri a Ján Mihálik budú plniť rolu náhradníkov. Ďalšie mená jazdcov Vám prinesieme v nasledujúcich dňoch.

Speedway Club Žarnovica zároveň pripravuje pre fanúšikov aj akcie pri predpredaji lístkov na toto podujatie. Predpredaj bude opäť prebiehať v predajni DeltaCom v Žarnovici oproti kostolu. Viac informácií prinesieme v krátkom čase.

plagat-GP-kvalifikacia.png

Zdroj: speedwayclub.sk/M. Búri

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok