Skoč na obsah Skoč na menu

Online prihlasovanie na MM SR MX Open Sverepec SPUSTENÉ!

Online prihlasovanie na MM SR MX Open Sverepec SPUSTENÉ!

Upozorňujeme jazdcov, že 8.6. bol spustený on-line systém prihlasovania jazdcov na podujatie MX vo Sverepci. On-line prihlasovanie sa relaizuje prostredníctvom stránky http://www.smf.sk/online-prihlasenie-mx/. Prihlasovanie je na web stránke SMF umiestnené v sekcii Motokros a quad pod Nominačnou listinou a taktiež po otvorení sekcie Motokros a quad je na pravej strane baner s prepojením na uvedený on-line systém.

On-line prihlasovanie je vždy spustené mesiac pred termínom príslušného podujatia a je ukončené vždy v pondelok o 24:00 hod pred podujatím, t.j. na podujatie motokrosu vo Sverepci bude funkčné do 3.7.2017 do 24:00 hod.

Ako postupovať?  Jazdec klikne na príslušné podujatie, kde sa mu otvorí krátky pokyn pod ktorým je okienko pre zadanie čísla licencie jazdca SMF - treba uviesť celé číslo licencie. Po potvrdení cez OK sa zobrazia údaje jazdca z nominačky, ktoré treba len odoslať. Z uvedeného vyplýva, že jazdci, ktorí sú uvedení v on-line nominačke nemusii vypsiovať celý prihlasovací formulár, stačí zadať len číslo licencie SMF a osatné údaje sa do prihlášky natiahnú priamo z nominačky.

Jazdec, ktorý sa na podujatie neprihlási hradí o 5€ vyššie štartovné. V prípade, že sa podujatia jazdec nebude môcť zúčastniť  je nutné sa z podujatia ospravedlniť a to kontaktovaním priamo organizátora alebo sekretariát SMF - telefonicky, e-mailom, sms-kou. Kontaktné údaje na organizátora sú uvedené vo zvláštnych ustanoveniach.

Ogranizátor vždy v utorok pred podujatím obdrží zo sekretariátu SMF zoznam prihlásených jazdcov, ktorý bude používať do oficiálneho programu a ďalších tlačových materiálov vydávaných k podujatiu.

Prihlasovanie sa na preteky je veľkou pomocou pre organizátorov, aby mohli zabezpečiť všetky potrebné organizačné záležitosti spojené s prípravou podujatia - sociálne zariadenia, občerstvenie a pod.

V prípade otázok kontaktujte sekretariát SMF.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok