Skoč na obsah Skoč na menu

Už o pár dní štartuje plochodrážny víkend

Už o pár dní štartuje plochodrážny víkend

Plochodrážna sezóna v Žarnovici pokračuje už štvrtými a piatymi pretekmi v sezóne. V sobotu a nedeľu 17. a 18. júna sa rozozvučia plochodrážne motory a bude sa bojovať o ligové body.

V sobotu začne plochodrážny víkend pretekmi českej 1.ligy, v rámci ktorých si sily zmerajú naši odchovanci s tímami z Prahy, Slaného a dvomi z Pardubíc. Štartovná listina pretekov bude známa deň pred ich konaním. Pre fanúšikov by mala byť lákadlom nielen skutočnosť, že domáci tím nastúpi v čisto slovenskej zostave, ale aj skutočnosťou, že pôjde o meranie si síl vyrovnaných súperov, kde bude rozhodovať každý jeden bodík. Zároveň to bude motivácia aj pre kvalitných českých pretekárov, aby si mohli vyskúšať žarnovickú dráhu pred nedeľnou Extraligou. Preteky sa začínajú o 16.00 hodine. Štadión bude otvorený od 10.00 hod.

Vstupné je:

- dospelí 5 eur

- študenti do 18 rokov 3 eurá

- dôchodcovia 1 euro

- deti do 10 rokov zadarmo

- držitelia ZŤP preukazov zadarmo

- bývalí pretekári zadarmo

 

V nedeľu pokračuje plochodrážny víkend kvalitnou súťažou - Extraligou, ktorá privedie na štart nielen domáceho Martina Vaculíka s kvalitnou poľskou posilou a domácimi odchovancami, ale aj českú plochodrážnu špičku na čele s Václavom Milíkom, Matějom Kúsom, Eduardom Krčmářom a ďalšími. Aj českí súperi prídu do Žarnovice posilnení kvalitnými poľskými pretekármi. Fanúšikovia, ktorí zavítajú na štadión tak budú svedkami pretekov nabitých špičkovými jazdcami. Domáci pretekári budú potrebovať veľké povzbudenie. Podobne ako aj v sobotu začína sa úderom 16.00 hodiny. Vstupenky si bude možné zakúpiť už od 10.00 hodiny pri vstupe na štadión.

Vstupné:

Dospelí - 7 eur

Študenti do 18 rokov - 5 eur

Dôchodcovia - 3 eurá

Deti do 10 rokov - zadarmo

Držitelia ZŤP preukazov - zadarmo

Bývalí pretekári - zadarmo

Počas pretekov bude samozrejme fungovať aj predaj suvenírov pre fanúšikov. V stánku pri vstupe na štadión bude možné nájsť nálepky, plagáty, puzzle, šálky a ďalšie veci.

1liga-extraliga-plagat-A2.png

Zdroj: speedwayclub.sk/M. Búri

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok