Skoč na obsah Skoč na menu

Šampionát MOTOCh predčasne končí, ale preteky v Moste budú!

Šampionát MOTOCh predčasne končí, ale preteky v Moste budú!

Žiaľ, s poľutovaním vám musíme oznámiť, že medzinárodný motocyklový šampionát MOTOCh končí. Organizátor šampionátu, ktorý aj do tohto seriálu vstúpil s benefitmi, ktorými v minulosti oslovil pretekárov, sa nedočkal predpokladanej podpory jazdcov a musel pristúpiť k tomuto nechcenému kroku. S počtom pretekárov, ktorí sa našich podujatí zúčastňujú, nie je možné seriál MOTOCh ekonomicky utiahnuť na tej úrovni, na akej ho agentúra Slovakia pripravovali.

Podujatie Majstrovstiev Českej republiky a Slovenskej republiky cestných pretekov motocyklov v Moste sa v dňoch 14.-16.07. 2017 uskutoční.

PRETEKY V MOSTE BUDÚ!
Plánované preteky M ČR a M SR na Autodrome Most (14.-16.07. 2017) sa aj napriek tomu uskutočnia! Záštitu nad podujatím prevzal Autoklub Českej republiky, Slovenská motocyklová federácia a Autodrom Most, pričom nápomocní pri organizovaní bude aj agentúra Slovakia Racing. Na tomto podujatí sa teda opäť bude bojovať o body do M ČR aj M SR.
Hneď na začiatku ďalšieho týždňa budeme informovať o detailoch k podujatí v Moste, budú zverejnené Zvláštne ustanovenia, možnosti registrácie, výška štartovného (štartovné sa bude platiť pravdepodobne na mieste). Jazdci, ktorí už vopred zaplatili štartovné za podujatie v Moste a takisto tí, ktorí majú predplatenú celú sezónu, za Most platiť samozrejme nemusia. Predplatiteľov celej sezóny budeme po pretekoch v Moste informovať o možnosti vrátenia, alebo využitia peňazí pre ďalšie možné podujatia.
 
BUDÚCNOSŤ REPUBLIKOVÝCH ŠAMPIONÁTOV
Organizátor je v spojení s motocyklovými federáciami Slovenska a Českej republiky, s ktorými rokuje o možnostiach dokončenia sezóny národných šampionátov pre tento rok. Pretekárov budeme o výsledku informovať.
 
Ďakujeme tým pretekárom, ktorí sa zúčastnili prvých častí podujatí seriálu MOTOCh a spoluvytvárali tak jedinečné podujatia.
 
S pozdravom
Slovakia Racing

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok