Skoč na obsah Skoč na menu

Odchodom člena predstavenstva riaditeľov FIM p.Darryla Hiddla

Odchodom člena predstavenstva riaditeľov FIM p.Darryla Hiddla

SMF sa pripajá k prejavom sústrasti k úmrtiu člena predstavenstva riaditeľov FIM, prezidenta kontinenetálnej únie FIM Oceania a bývalého prezidenta motocyklovej federácie Austrália p.Darryla Hiddla. Darryl zomrel pokojne večer 18. júla po boku svojej rodiny a blízkych priateľov.

Darrylov prínos motocyklovému športu začal v roku 1966 a jeho zanietenosť bola vidieť prostredníctvom rôznych pozícií, ktoré zastával v rámci nášho motocyklového športu. Členom predstavenstva riaditeľov FIM bol od roku 1998.

Prezident FIM Vito Ipplito: „ S veľkým zármutkom sme sa dozvedeli o úmrtí Darryla Hiddla. darryl bol veľkým prínosom motocyklového športu ako v Austrálii, tak i na celom svete. Jeho vášeň a zanietenosť ako aj schopnosti a zmysel pre humor boli veľmi ocenené celou rodinou FIM. Darryl nám bude chýbať. V mene celej rodiny FIM by som chcel vyjadriť hlbokú a úprimný sústrasť Darrylovej žene Lynn, jeho rodine a priateľom.

Pohreb p. Hiddla sa uskutoční v piatok 26.7.2013 o 12:00 hod v Ashton Abbey v Diamond Creek (približne 35 kilometrov severovýchodne od Melbourne).

hiddle.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok