Skoč na obsah Skoč na menu

Zasadnutia nešportových komisií FIME i so zástupcom SMF

Zasadnutia nešportových komisií FIME i so zástupcom SMF

Po zasadnutiach športových komisií FIM Európa v októbri a novembri 2019, sa v sobotu 18.1.2020 v talianskom Fiumicine uskučnili zasadnutia jednotlivých nešportových komisií európskej motocyklovej federácie "FIME". Zasadnutia sa zúčastnil i  predseda environmentálneho výboru SMF p.Ing.Pavolo ŠInský, ktorý je členom environmentálnej komisie FIME.

Na zasadnutiach v Fiumicine boli taktiež prítomní  hlavní predstavitelia FIME: Martin de Graaff, prezident FIME, Alessandro Sambuco, generálny sekretár FIME, Silvio Manicardi, II.viceprezident FIME,  Silvia Monatti a Andrea Diamantini zo sekretariátu FIME.

Počas predmetných zasadnutí štyroch nešportových komisií FIME (environmentálna komisia, komisia mototuristiky, komisia verejných záležitostí a komisia pre marketing a propagáciu) boli prediskutované dôležité otázky nielen pre nadchádzajúcu sezónu, ale i pre dlhodobý rozvoj FIM Europe.

Environmentálna komisia, ktorej členom je za SMF p. Šinský, sa v záujme lepšej spolupráce so športovými komisiami rozhodla vymenovať jedného z členov za tzv. styčného pracovníka pre komunikáciu s nimi. Komisia sa tiež rozhodla uskutočniť revíziu platného environmentálneho poriadku tak, aby nová verzia bola zverejnená pred sezónou 2021. Nakoniec sa rozhodlo o zahájení nového projektu zameraného na zvýšenie environmentálneho povedomia mladých jazdcov.

Martin de Graaff, predseda FIM Europe
„ Na zasadnutiach nešportových komisií FIME sa diskutovalo o niekoľkých dôležitých otázkach, ako napr. o smernici Európskej únie o poistení, problémoch s vodičskými preukazmi a iných problémoch cestnej dopravy. Environmentálna komisia pracovala na nových formách propagácie dobrých environmentálnych príkladoch postredníctvom webu, ktoré môžu pomôcť federáciám a organizátorom riešiť vzniknuté problémy. V nadchádzajúcich rokoch sa budú vykonávať aj inšpekcie zamerané na ochranu životného prostredia v okolí motocyklových podujathí FIME. Komisia mototuristiky sa zaoberala otázkou zvýšenej propagácie mototuristických podujatí svojich členských federácií. Komisia pre marketing a propagáciu aktivuje svoju činnosť za pomoci externých odborníkov vo viacerýh smeroch."

Po skončení zasadnutí komisií sa uskutočnilo soločné stretnutie predsedov aby prediskutovali výsledky zasadnutéí, ktoré budú predložené ako nadchádzajúce aktivity nešportových komisií FIME na najbližšom zasadnutí managmnetu FIM Európa.Enviro_komisia_FIME_januar_2020.jpg

 

 

 

 

Enviro_komisia_FIME_januar_2020.jpgZasadnutie_nesportovch_komisii_FIME_2020.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok