Skoč na obsah Skoč na menu

II. MX sústredenie mládeže vo Sverepci

II. MX sústredenie mládeže vo Sverepci

Motokrosový areál vo Sverepci bude v dňoch 27.-28.august 2020 dejiskom druhého tohtoročného sústredenia mládeže ŠK MX SMF pod vedením Dušana Predanocyho a Michala Novockého.  Po Veľkých Uherciach sa tu opäť stretnú mladí jazdci tried MX50, MX65, MX85.

Obdobne ako na prvom sústredení bude program zostavený z teoretickej a praktickej výuky jazdy na motocykli a následne v rámci druhého dňa je na programe kontrolné preteky po jednotlivých triedach. V rámci jednotlivých blokov budú vysvetlené pravidlá motokrosu, stravovacie návyky mladých športovcov, kondičná príprava a taktiež dôležitá regenerácia.

V súvislosti s nedeľňajším medzinárodným motokrosom vo Veľkých Uherciach, kde pôjde sa  sústredenie uskutoční vo štvrtok 27.8. a v piatok 28.8.2020 so začiatkom o 9:30 (štvrtok) v Národnom kros centre Sverepec. Predpokladané ukončenie bude v piatok približne o 16:00-17:00 hod. Presný program sústredenia bude prispôsobený počtu prihlásených jazdcov.

Pre držiteľov licencie SMF je sústredenie bezplatne. Poplatok za sústredenie pre jazdcov, ktorí nie sú držiteľmi licencie SMF je 30€ na dva dni  (úhrada pri prezentácii).

ŠK MX SMF pre všetkých účastníkov sústredenia okrem výuky v rámci programu zabezpečí zdravotnú službu, občerstvenie s pitným režimom a technické zabezpečenie piatkových kontrolných pretekov.

Jazdci, ktorí majú záujme o účasť na uvedenom sústredení sa musia najneskôr do 25.8.2020 nahlásiť Dušanovi Predanocymu telefonicky na č.t. 0911849911 alebo e-mailom predanmx@gmail.com.

Prípadné informácie a otázky zodpovie i sekretariát SMF.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok