Skoč na obsah Skoč na menu

Predsa máme Grand Prix Challenge!!!

Predsa máme Grand Prix Challenge!!!

Niekto už ani nedúfal, niekto v kútiku duše veril....Grand Prix Challenge 2021 bude v Žarnovici!!! Najvýznamnejšie podujatie v histórii slovenskej plochej dráhy, ktoré bolo Speedway Clubu Žarnovica pridelené už pred touto sezónou a muselo byť odvolané kvôli bezpečnostným opatreniam spojeným so šírením COVIDu 19, sa predsa uskutoční na jedinom slovenskom plochodrážnom ovále.

Jedno z najvýznamnejších motoristických podujatí v histórii Slovenska, ale určite najvýznamnejšie v jeho plochodrážnych dejinách, dostalo svoj termín na sobotu 21. augusta. Do Žarnovice si to zamieri svetová plochodrážna špička, ktorá sa pobije o tri miesta do seriálu Grand Prix. Bude to veľká slávnosť, sviatok, či zážitok pre všetkých plochodrážnych fanúšikov u nás. Zároveň je to veľkým vyznamenaním pre organizátorov zo Speedway Clubu Žarnovica, ktorí dostali nielen tú česť, ale najmä dôveru zorganizovať podujatie takéhoto významu. Po skúsenosti z končiaceho roka treba však držať päste a dúfať, že neistá situácia, ktorá ešte pretrváva, sa v budúcom roku ukľudní a nič nebude brániť privítať na našom štadióne nielen svetovú plochodrážnu špičku, ale aj fanúšikov tohto nádherného športu z celého sveta. Aj žarnovický štadión by mal byť v tom čase už odetý do slávnostného šatu s dokončenou rekonštrukciou tribún a ďalších súčastí, ktorá sa oproti plánom natiahla a stále prebieha.

plagatgp_2021.jpg

Zdroj: speedwayclub.sk

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok