Skoč na obsah Skoč na menu
V maďarskom Parádfürdő pokračuje seriál MM SR v endure a CC 2020

V maďarskom Parádfürdő pokračuje seriál MM SR v endure a CC 2020

Počas nadchádzajúceho víkendu 1.-2. augusta 2020 sa uskutoční už druhé podujatie tohtoročného seriálu Medzinárodných majstrovstiev v endure a country crosse v maďarskom meste Parádfürdő. Náš šampionát bude súčasťou medzinárodných majstrovstiev Maďarska. Podujatie v Maďarsku bude prvým klasickým endurom v našom kalendári sezóny 2020. Úvodným podujatím bol "kantráč" v Žaškove (18.-19.7.2020).

»»
Richard Šikyňa v Jiníne nenaplnil očakávania.

Richard Šikyňa v Jiníne nenaplnil očakávania.

Medzinárodné majstrovstvá Českej republiky v motokrose jednotlivcov pokračovali v nedeľu 26.7.2020 už svojim tretím podujatím. Z dôvodu nepriaznivej situácie s nákazou Covid-19 na Karvinsku bolo podujatie presunuté do Jinína. Aj tu sa stretlo množstvo kvalitných jazdcov, aj keď už bez účasti svetovej špičky z niektorých fabrických tímov MXGP. Slovenská jednotka Richard Šikyňa (MX Slovakia) jazdiaci v drese tímu JD GUNNEX KTM RACING TEAM si v triede MX2 vyjazdil po poruche motocykla v prvej jazde len 18 bodov za 4. miesto v jazde druhej. V seriály si aj napriek tomu udržal priebežnú tretiu priečku so ziskom 92 bodov.

»»
Enduro Parád (HU) - prihlásenie a poistenie

Enduro Parád (HU) - prihlásenie a poistenie

V dňoch 1.-2.8.2020 sa v maďarskom Paráde uskutoční druhé podujatie tohtoročného seriálu podujatí disciplíny EaR SMF. Po úvodnom podujatí country crossu v Žaškove sa teraz v Maďarsku uskutoční klasické enduro podujatie pre všetky triedy seriálu MM SR, Slovenského pohára i pohára SMF, mimo kategórie Regionál. Upozorňujeme jazdcov na nutnosť vyplnenia on-line prihlasovacieho formulára cez stránku www.smf.sk/online-prihlasenie-ear/ a to najneskôr do 27.7.2020.

»»
5. ročník IN MEMORIAM Janka a Jozefa Haviara – Countrycross Domaniža

5. ročník IN MEMORIAM Janka a Jozefa Haviara – Countrycross Domaniža

Počas víkendu 8.-9.8.2020 sa v Domaniži uskutoční tradičné, voľné countrycrossové podujatie, ktoré ide pod názvom "IN MEMORIAM Janka a Jozefa Haviara" o  pohár starostu obce Domaniža. Vzhľadom na súčasnú epidemiologickú situáciu je potrebné sa na toto podujatie prihlásiť prostredníctvom online prihlášky (najneskôr do 6.8.2020, 24:00 hod.), ktorú nájdete po kliknutí sem...

»»
II. MX sústredenie mládeže vo Sverepci

II. MX sústredenie mládeže vo Sverepci

Motokrosový areál vo Sverepci bude v dňoch 27.-28.august 2020 dejiskom druhého tohtoročného sústredenia mládeže ŠK MX SMF pod vedením Dušana Predanocyho a Michala Novockého.  Po Veľkých Uherciach sa tu opäť stretnú mladí jazdci tried MX50, MX65, MX85.

»»
Na Grand Prix Challenge si Žarnovica bude musieť počkať

Na Grand Prix Challenge si Žarnovica bude musieť počkať

Neistá situácia, ktorá stále vládne svetu a to platí aj o športe, robí neplánované škrty cez plány organizátorov podujatí. ME vo futbale, Letná olympiáda, MS v hokeji, či vo svete plochej dráhy celá rada Grand Prix pretekov, sú preložené na ďalšie roky. K tomuto scenáru musel bohužiaľ pristúpiť aj Speedway Club Žarnovica s organizáciou GP Challenge.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok