Skoč na obsah Skoč na menu
Michal Búlik prvýkrát na šesťstovke

Michal Búlik prvýkrát na šesťstovke

Súčasná koronakríza sa dotkla všetkých športových odvetví a doplatil na ňu aj slovenský motocyklový pretekár Michal Búlik. O to viac, že je zároveň aj výborným hokejistom a nemôže si užívať ani tento svoj druhý koníček.

»»
Levické šprinty motocyklov 2020 preložené na náhradný termín

Levické šprinty motocyklov 2020 preložené na náhradný termín

Súčasná nepriaznivá situácia s ochorením COVID-19 nepraje športovému kalendáru SMF pre rok 2020. Naši organizátori sú nútení svoje plánované podujatia prekladať na náhradné termíny, podaktorí dokonca svoje podujatia zrušli. Inak tomu nie je ani v prípade majstrovstiev Slovenska v šprinte motocyklov, ktoré sa mali uskutočniť dňa 30.5.2020 v Leviciach. Organizátorský klub RIDERS Levice toto podujatie presúva na náhradný termín, o ktorom Vás budeme včas informovať.

»»
SMF ochranné prostriedky - AJ TERAZ JAZDÍME SPOLU!

SMF ochranné prostriedky - AJ TERAZ JAZDÍME SPOLU!

Súčasná celosvetová situácia ohľadne koronavírusového ochorenia ochromila i náš motocyklový šport. Nemôžeme sa stretávať na športových podujatiach a všetci netrpezlivo čakáme, kedy budeme môcť rozbehnúť tohtoročnú športovú sezónu i keď s obmedzeným upraveným kalendárom. Ochranné rúška/šatky sa stali neoddeliteľnou súčasťou nášho života a preto o SMF prichádza pred svojich členom a priaznivcom  s ponukou týchto ochranných prostriedkov vo výhodných cenách. 

»»
Projekt SADA - výživové doplnky

Projekt SADA - výživové doplnky

Antidopingovú agentúrú SR (SADA) poznáte predovšetkým ako organizáciu, ktorá sa zaoberá hlavne dopingovými kontrolami a zakázanými látkami v športe. Vzhľadom na svoje skúsenosti zo vzdelávacích seminárov a konzultácií sa SADA rozhodla spustiť vzdelávací program so zameraním na výživové doplnky, v rámci ktorého chce športovcom ponúknuť stručný prehľad, ako výživové doplnky fungujú a predovšetkým, na čo sú určené.

»»
Výstava Motocykel a Boat Show sa v roku 2020 neuskutoční - prekladá sa na rok 2021

Výstava Motocykel a Boat Show sa v roku 2020 neuskutoční - prekladá sa na rok 2021

V dňoch 11.-15. marca 2020 sa mala na výstavisku Incheba v Bratislave konať každoročná, veľkolepá výstava "Motocykel a Boat Show 2020", ktorej sa opäť chcela zúčastniť i Slovenská motocyklová federácia. Žiaľ, okolnosti so šíriacim ochorením COVID-19 na úvode marca zapríčinili, že táto výstava bola preložená na náhradný termín. Po dôkladnej úvahe a vyhodnotení všetkých dostupných informácií a faktov vedenie výstaviska Incheba BA rozhodlo, že výstava Motocykel a Boat Show sa prekladá na rok 2021.

»»
V Žarnovici sa opäť rozozvučal typický plochodrážny zvuk

V Žarnovici sa opäť rozozvučal typický plochodrážny zvuk

Dlhá predlhá prestávka medzi posledným tréningom na záver sezóny 2019 a prvým v sezóne 2020 sa konečne skončila aj na žarnovickom plochodrážnom ovále. Ten si ako prvý a zatiaľ jediný vyskúšal Martin Vaculík, ktorý sa na ňom preháňal vo štvrtok (30.4.) za rekordne nízkej účasti fanúšikov, ale pred kamerami dvoch celoštátnych televízií.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok