Skoč na obsah Skoč na menu
M. Vaculík pokračuje v bojoch o titul majstra sveta plochej dráhy

M. Vaculík pokračuje v bojoch o titul majstra sveta plochej dráhy

Po dvojtýždňovej pauze pokračuje tohtoročný seriál majstrovstiev sveta na plochej dráhe „Speedway GP“, ktorého stálym účasnikom je i náš vynikajúci Martin Vaculík. Ďalšia dvojica podujatí sa uskutoční v poľkom Gorzówe a to už v piatok 11. septembra a v sobotu 12. septembra.

»»
SP v motokrose v Čataji je zrušený!!!

SP v motokrose v Čataji je zrušený!!!

ŠK MX SMF oznamuje, že z dôvodu prijatých opatrení v súvislosti so súčasnou epidemiologickou situáciou je po dohode s organizátorom nútená zrušiť piate podujatie seriálu Slovenského pohára v motokrose, ktoré sa malo uskutočniť v nedeľu 13.9.2020 v Čataji.

»»
DUCATI 2DAYS 2020

DUCATI 2DAYS 2020

Prevezte sa na motorkách Ducati! Pozývame Vás na DUCATI 2DAYS, kde si počas dvoch dní v Slovakia Ringu budete môcť otestovať jazdu nielen na motorkách Ducati. Máte možnosť zúčastniť sa skupinovej, individuálnej motoškoly alebo celodenných jázd. Čaká Vás skvelý zážitok v podobe pretekov RACE a DUCATI SLOVAKIA CUP, okruh SAFETY CAROM s prehliadkou trate aj OPEN FAMILY RACE. Dôležité info pre účastníkov Ducati Slovakia Cupu: Preteky sa konajú počas druhého dňa, teda 24.9.2020.

»»
Baja Poland 2020 World Cup aj so slovenskou účasťou

Baja Poland 2020 World Cup aj so slovenskou účasťou

V dňoch 4.-6.9.2020 sa v Poľsku uskutočnil svetový pohár Baja Poland 2020, ktorý je zaradený do kalendára FIA a štartovali tu i jazdci kategórie quad. Na podujatí sa predstavil i úspešný slovenský pretekár Juraj Varga, ktorý sa v medzinárodnej konkurencii rozhodne nestratil a z Poľska si priniesol úžasné 2. miesto.

»»
Projekt SADA - výživové doplnky 4 - kreatín

Projekt SADA - výživové doplnky 4 - kreatín

Antidopingová agentúra SR (SADA) Vám prináša už štvrtý článok zo série "Výživové doplnky", ktorý je tentokrát zameraný na kreatín.

»»
Richard Šikyňa po pretekoch MXGP vo Faenze priebežne v TOP 20-tke.

Richard Šikyňa po pretekoch MXGP vo Faenze priebežne v TOP 20-tke.

Seriál majstrovstiev sveta „2020 FIM MXGP Motocross World Championship“ sa po trojtýždňovej prestávke presunul na taliansky okruh Faenza. Tak ako v lotyšskom Kegumse, aj tu bude seriál pokračovať tromi po sebe idúcimi podujatiami. Prvé v poradí sa uskutočnilo už túto nedeľu 6.9.2020. Slovák Richard Šikyňa (MX Slovakia), jazdiaci za český tím JD GUNNEX KTM RACING TEAM v triede MX2 na KTM 250 SXF opäť bodoval, keď si za 11. miesto v prvých pretekoch pripísal 10 bodov. V druhej jazde však nebodoval. Zo sľubného 17. miesta sa po páde prepadol až do tretej desiatky. V priebežnom poradí si aj napriek tomu polepšil o 3 miesta a poskočil so ziskom 36 bobov na 20. priečku. Ďalšie preteky MXGP sa na tejto trati uskutočnia už v stredu 9. septembra a veríme, že sa Richardovi podarí vybojovať ďalšie cenné svetové body.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok