Skoč na obsah Skoč na menu
Jaro Černý cez víkend v Nurburgingu

Jaro Černý cez víkend v Nurburgingu

Po mesačnej pauze sa už tento víkend opäť zaplní paddock seriálu World Superbike Championship, tentokrát na svetoznámom okruhu Nurburgring v pohorí Eifel, kde Súčasťou tohto seriálu je i svetový pohár FIM Superstock 1000 Cup, kde sa predstaví i slovenský jazdec Jaroslav Černý. 

»»
Týždeň pred Šenkvicami MS MX3 a žien v motokrose v Pacove

Týždeň pred Šenkvicami MS MX3 a žien v motokrose v Pacove

V nedeľu 1.9.2013 sa v českom Pacove uskutoční ôsme, predposledné  podujatie seriálu majstrovstiev sveta  v motokrose triedy MX3 a piate, podujatie seriálu majstrovstiev sveta v motokrose žien.  Obidva šampionátu vyvrcholia už o týždeň u nás na Slovensku, v Šenkviciach, kde sa uskutoční nie len posledné tohtoročné podujatie MX3-jek, ale i posledné  vôbec, nakoľko od budúcej sezóny FIM uvedený seriál ruší.

»»
Finále ME EMX85 v Matterley Basin –  Pavol REPČÁK na 14.mieste

Finále ME EMX85 v Matterley Basin – Pavol REPČÁK na 14.mieste

Od štvrtka 22. augusta prebieha na motokrosovej trati Matterley Basin (Veľká Británia), najväčší  motokrosový festival roka, kde štartujú jazdci všetkých svetových a takmer všetkých európskych šampionátov a pohárov. V rámci podujatia sa išlo i finále ME v motokrosových nádejí tried EMX65 a EMX85. V 85-tkách Slovensko reprezentoval Pavol Repčák (#622), ktorý po 12.mieste v prvej finálovej jazde a 20. mieste  v druhom finále skončil v konečnom hodnotení tohtoročného kontinentálneho šampionátu EMX85 na 14.mieste. 

»»
Motokrosový festival v Matterley Basin - P.Repčák na štarte EMX85

Motokrosový festival v Matterley Basin - P.Repčák na štarte EMX85

Od štvrtka 22. augusta do nedele 25. augusta 2013 sa vo Veľkej Británii v meste Matterley Basin, opätovne uskutoční najväčší  motokrosový festival roka. V rámci tejto motokrosovej show sa predstaví  viac ako 500 jazdcov v jedenástich rôznych kategóriách. 

»»
Na ME enduro v Uhlířskych Janoviciach 14 jazdcov SMF

Na ME enduro v Uhlířskych Janoviciach 14 jazdcov SMF

V dňoch 24.-25.8.2013 sa v Uhlířskych Janoviciach (ČR) uskutoční tretie tohtoročné podujatie seriálu Majstrovstiev Európy enduro. V štartovej listine šampionátu figurujú až 14-ti jazdci SMF.

»»
50. ZLATÁ PRILBA SNP - 25.8.2013 o 13.30 hod. v Žarnovici - predbežná štartovná listina

50. ZLATÁ PRILBA SNP - 25.8.2013 o 13.30 hod. v Žarnovici - predbežná štartovná listina

Letné prázdniny sa nezadržateľne blížia ku koncu, čo v Slovenskom plochodrážnom športe znamenajú preteky o Zlatú Prilbu SNP, ktoré Automotoklub Plochá dráha Žarnovica usporadúvajú na počesť obetí Slovenského národného povstania, každoročne už po 50-ty krát poslednú augustovú nedeľu. Tohto jubilejného ročníka sa zúčastní aj päťnásobný víťaz Zlatej prilby SNP – Jiří Štancl, ktorý o svojom vzťahu k plochej dráhe a samozrejme aj k Žarnovici hovorí vo svojej knihe s výstižným názvom – FENOMÉN PLOCHEJ DRÁHY

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok