Skoč na obsah Skoč na menu
Odchodom člena predstavenstva riaditeľov FIM p.Darryla Hiddla

Odchodom člena predstavenstva riaditeľov FIM p.Darryla Hiddla

SMF sa pripajá k prejavom sústrasti k úmrtiu člena predstavenstva riaditeľov FIM, prezidenta kontinenetálnej únie FIM Oceania a bývalého prezidenta motocyklovej federácie Austrália p.Darryla Hiddla. Darryl zomrel pokojne večer 18. júla po boku svojej rodiny a blízkych priateľov.

»»
SPa RP V+S Welding cup 2013  Široké

SPa RP V+S Welding cup 2013 Široké

V nedeľu 28.7.2013 sa v Širkom uskutoční piate podujatie seriálu Slovenského pohára a tretie podujatie regionálneho pohára-východ v motokrose V+S Welding cup 2013.Organizátor Cross team Široké pripravil pre návštevníkov ookrem športového zážitku i bohatú tombolu, kde hlavnou výhrou je motokrosová motorka SUZUKI-RMZ 2009.

»»
Seriál ME EMX65/EMX85 pokračoval na Ukrajine a vyvrcholí v Lotyšsku

Seriál ME EMX65/EMX85 pokračoval na Ukrajine a vyvrcholí v Lotyšsku

Seriál majstrovstiev Európy v motokrose mládeže tried  EMX 65 a EMX85 – severovýchodná zóna ( kde patrí i Slovensko) pokračoval  uplynulý víkend na Ukrajine – Chernivtsi. Slovensko malo na šampionáte zastúpenie v triede EMX85, kde štartoval mladý talent Pavol Repčák.

»»
Alpe Adria na Slovakia Ringu bude v septembri

Alpe Adria na Slovakia Ringu bude v septembri

Podujatie kvalifikácie ME Alpe Adria Cup 2013 na Slovakia Ringu, ktoré sa malo ako úvodné podujatie uvedeného seriálu uskutočniť v apríli, sa uskutoční na okruhu v Orechovej potôni v náhradnom termíne,  v dňoch 07.-08.septembra 2013.

»»
O tri týždne opäť plochodrážny víkend v Žarnovici

O tri týždne opäť plochodrážny víkend v Žarnovici

Už v poradí 5. a 6. preteky čakajú na plochodrážnych fanúšikov v Žarnovici. Tie sú síce na programe až o tri týždne 10. a 11. augusta, avšak už teraz vrcholí zostavovanie štartovných listín tak na Memoriál Jaroslava Danka - preteky veteránov, ako aj na Medzinárodné majstrovstvá Slovenska, ktorých súčasťou bude aj tento rok 13. ročník Memoriálu Ladislava Eliáša.

»»
MM SR v country crosse a endure pokračuje v Žaškove

MM SR v country crosse a endure pokračuje v Žaškove

Tohtoročný seriál MM SR, Slovenského pohára a pohára SMF v endure a countr ycrosse pokračuje v dňoch 20.-21.7.2013 podujatím country crossu v Žaškove. Okrem možnosti ub&tovanie, ktoré sú uvedené v ZU jemožnosť ubytovania v stanoch a karavanoch v rodinnom minikempe Šíp v obci Pránica ( len 15 min. od centra podujatia): http://www.minikemp.wbl.sk/

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok