Skoč na obsah Skoč na menu

Majstrovstvá SR a Pohár SMF v šprinte motocyklov


Dňa 5.7.2013 sa na okruhu Slovakia Ring uskutočnili Majstrovstvá Slovenskej republiky a Pohár Slovenskej motocyklovej federácie v šprinte motocyklov. Výsledky z daného podujatia si môžete pozrieť tu > VÝSLEDKY

»»
Slovakia MX CUP 2013 pokračuje v nedeľu v Mníšku nad Hnilcom

Slovakia MX CUP 2013 pokračuje v nedeľu v Mníšku nad Hnilcom

V nedeľu 14.7.2013 pokračuje tohtoročný seriál medzinárodných majstrovstiev SR v motokrose tried MX85, MX2, MX3open a MX4 piatým, predposledným podujatím v Mníšku nad Hnilcom.

»»
Talianská diktatúra vo SP Flat Track

Talianská diktatúra vo SP Flat Track

Malé mestečko Žarnovica, ktoré sa môže pochváliť 60-ročnou históriou plochej dráhy, hostilo zásluhou organizátora Speedway Clubu Žarnovica a mesto Žarnovica uplynulý víkend až dve podujatia svetového a európskeho významu. V sobotu 6. júla si na jedinej plochej dráhe na Slovensku zmerala sily európska plochodrážna špička, pokým nedeľa patrila  účastníkom svetového pohára Flat Tracku – americká plochá dráha. 

»»
ME speedway-challenge v Žarnovici - dramatické preteky vyhral Jurica Pavlic

ME speedway-challenge v Žarnovici - dramatické preteky vyhral Jurica Pavlic

V sobotu 6.7.2013 sa v uskutočnili  Majstrovstvá Európy jednotlivcov na plochej dráhe – Challenge. Organizátor Speedway Club Žarnovica spoločne s mestom Žarnovica pripravili pre niekoľko tisíc  návštevníkov podujatie vysokej organizačnej a športovej úrovne. Podľa slov riaditeľa pretekov Petra Moravca z Českej republiky, boli tieto ME možno najlepšími v 60-ročnej histórii plochej dráhy v Žarnovici.

»»
ME speedway a novinka Flat track  v Žarnovici už tento víkend

ME speedway a novinka Flat track v Žarnovici už tento víkend

Už o  tri dni odštartuje na plochodrážnom štadióne v Žarnovici jedno z dvoch významných medzinárodných podujatí tohtoročnej plochodrážnej sezóny SMF. V sobotu 6.7.2013 sa uskutočnia Majstrovstvá Európy jednotlivcov - Challenge a na druhý deň v nedeľu 7.7.2013 bude majstrovský víkend pokračovať Svetovým pohárom vo Flat Tracku. Organizátorom uvedených podujatí je Speedway club Žarnovica.

»»
Slovenský tím si upevnil druhé miesto v Jadranskej lige

Slovenský tím si upevnil druhé miesto v Jadranskej lige

Slovenský tím na poslednú chvíľu oslabený o Martina Gavendu, cestoval v sobotu 22. júna do maďarského Mórahalomu, aby tu bojoval o body v rámci Jadranskej ligy, v ktorej držal po dvoch odjazdených kolách druhé miesto za českým súperom. V Mórahalome sa mu podarilo potvrdiť a upevniť si toto umiestnenie, keď lepším od nášho tímu bol len ten český.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok