Skoč na obsah Skoč na menu
50.ročník Zlatej prilby SNP Žarnovica

50.ročník Zlatej prilby SNP Žarnovica

V nedeľu 25.8.2013 sa na plochodrážnom štadióne v Žarnovici uskutoční jubilejný 50.ročník medzionárodného preteku na plochej dráhe ZLATÁ PRILBA SNP. Organizátor AMK Plochá dráha Žarnovica očakáva na tomto najstaršom podujatí motocyklového športu na Slovensku hviezdnu účasť svetovej plochej dráhy. 

»»
Oznam ŠK CPM - Mini Moto

Oznam ŠK CPM - Mini Moto

Piate podujatie seriálu MM SR Mini Moto, ktoré sa malo konať dňa 1.9.2013 v Skalici sa z technických príčin ruší. Ďalšie podujatie seriálu MM SR Mini Moto sa uskutoční v dňoch 7. - 8.9.2013 vo Vysokom Mýte.

»»
Štartovná listina na Medzinárodné majstrovstvá Slovenska je kompletná

Štartovná listina na Medzinárodné majstrovstvá Slovenska je kompletná

Uplynulý víkend došlo ku skompletovaniu štartovnej listiny na Medzinárodné majstrovstvá Slovenska, ktoré sa uskutočnia na našom štadióne v najbližšiu nedeľu 11. augusta so začiatkom o 15.00 hod. Na štart sa postaví 20 jazdcov z ôsmich krajín.

»»
NA MS V MOTOKROSE JUNIOROV V JINÍNE 11 SLOVENSKÝCH JAZDCOV

NA MS V MOTOKROSE JUNIOROV V JINÍNE 11 SLOVENSKÝCH JAZDCOV

   Už tento víkend, v dňoch 10.-11.82.013,  sa motokrosový areál v Jiníne stane dejiskom Monster Energy FIM majstrovstiev sveta v motokrose juniorov 2013. Slovensko bude tento rok na šampionáte reprezentovať 11 jazdcov, pričom máme zastúpenie v každej vypísanej triede 65cc, 85cc a 125 cc, t.j. naši jazdci budú bojovať o svetový titul nie len v súťaži jednotlivcov, ale i v súťaži národných tímov.

»»
Tragická nehoda na MS Sidecar

Tragická nehoda na MS Sidecar

V nedeľu 4.augusta počas FIM Majstrovstvá sveta Sidecar na okruhu v Assene (Holandsko), utrpel v druhej finálove jazde vážny úraz nemecký spolujazdec Sandor Pohl (Sidecar-Racing Team Kiser). Po zastavení preteku bol jazdec okamžite prevezený do zdravotníckeho centra a odtiaľ prevezený do nemocnice, napriek všetkej snahe bohužiaľ počas prevozu podľahol zraneniam. 

»»
Bronz z ME Minimoto pre Miška Búlika !

Bronz z ME Minimoto pre Miška Búlika !

Na majstrovstvách Európy Minimoto v slovínskom Vransku si v triede junior A tento víkend  vybojoval mladý, len sedemročný Michal Búlik krásne tretie miesto a po premiérovom štarte na tomto šampionáte sa môže hrdiť titulom druhého vicemajstra Európy.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok