Skoč na obsah Skoč na menu
ME speedway-challenge v Žarnovici - dramatické preteky vyhral Jurica Pavlic

ME speedway-challenge v Žarnovici - dramatické preteky vyhral Jurica Pavlic

V sobotu 6.7.2013 sa v uskutočnili  Majstrovstvá Európy jednotlivcov na plochej dráhe – Challenge. Organizátor Speedway Club Žarnovica spoločne s mestom Žarnovica pripravili pre niekoľko tisíc  návštevníkov podujatie vysokej organizačnej a športovej úrovne. Podľa slov riaditeľa pretekov Petra Moravca z Českej republiky, boli tieto ME možno najlepšími v 60-ročnej histórii plochej dráhy v Žarnovici.

»»
ME speedway a novinka Flat track  v Žarnovici už tento víkend

ME speedway a novinka Flat track v Žarnovici už tento víkend

Už o  tri dni odštartuje na plochodrážnom štadióne v Žarnovici jedno z dvoch významných medzinárodných podujatí tohtoročnej plochodrážnej sezóny SMF. V sobotu 6.7.2013 sa uskutočnia Majstrovstvá Európy jednotlivcov - Challenge a na druhý deň v nedeľu 7.7.2013 bude majstrovský víkend pokračovať Svetovým pohárom vo Flat Tracku. Organizátorom uvedených podujatí je Speedway club Žarnovica.

»»
Slovenský tím si upevnil druhé miesto v Jadranskej lige

Slovenský tím si upevnil druhé miesto v Jadranskej lige

Slovenský tím na poslednú chvíľu oslabený o Martina Gavendu, cestoval v sobotu 22. júna do maďarského Mórahalomu, aby tu bojoval o body v rámci Jadranskej ligy, v ktorej držal po dvoch odjazdených kolách druhé miesto za českým súperom. V Mórahalome sa mu podarilo potvrdiť a upevniť si toto umiestnenie, keď lepším od nášho tímu bol len ten český.

»»
Štart Jara Černého v Imole na svetovom pohári Superstock 1000

Štart Jara Černého v Imole na svetovom pohári Superstock 1000

V talianskej Imole, na okruhu Enza a Dina Ferrrari, pokračoval seriál FIM svetového pohára triedy Superstock 1000  , ktorý je súčasťou svetového šampionátu Superbike. Po štyroch rokoch sa na litrovej motorke postavil na štart i slovenský jazdec Jaroslav Černý, v tíme SK Energy – Fany Gastro.

»»
Víťazstvo Pavla Repčáka na ME EMX 85 v Poľsku

Víťazstvo Pavla Repčáka na ME EMX 85 v Poľsku

Mladý slovenský motokrosový jazdec Pavol Repčak zvíťazil na podujatí severovýchodnej zóny ME   v motokrose EMX85 v poľskom meste Cieszyn ( 22.-23.6.2013)

»»
MM SR enduro + MACEC CUP enduro Spišské Vlachy

MM SR enduro + MACEC CUP enduro Spišské Vlachy

V dňoch 29.-30.6.2013 sa v motokrosovom areáli Turlíky - Spišské Vlachy uskutoční šieste podujatie tohtoročného seriálu MM SR, Slovenského pohára a pohára SMF tried hoby v country crosse a endure. Podujatie v Spišských Vlachoch je enduro podujatím, ktoré sa bude započítavať i do seriálu MACEC CUPu - pohára asociácie krajín strednej Európy.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok