Skoč na obsah Skoč na menu
Úvodné podujatie ME enduro v Taliansku preložené!

Úvodné podujatie ME enduro v Taliansku preložené!

V súvislosti s aktuálnou situáciou ohľadom výskytu ochorenia COVID-19 vo svete bude úvodné podujatie seriálu majstrovstiev Európy enduro, ktoré sa malo konať v dňoch 4.-5.4.2020 v Taliansku, preložené na iný náhradný termín.

»»
Zmena v kalendári seriálu MM SR Quad a Enduro cup stred

Zmena v kalendári seriálu MM SR Quad a Enduro cup stred

ŠK EaR SMF v súvislosti so vzniknutou situáciou ohľadne koronavírusu oznamuje, že úvodné podujatie seriálu Enduro cup stred a MMSR+SP QUAD v Brezne sa prekladá na nový termín 04.04.2020 (pôvodný termín bol 21.3.2020).

»»
Richard Šikyňa na MXGP vo Valkenswaarde nebodoval.

Richard Šikyňa na MXGP vo Valkenswaarde nebodoval.

Po úvodných pretekoch seriálu majstrovstiev sveta 2020 FIM MXGP v Anglicku sa pretekári so svojimi tímami presunuli na víkend (7.-8.3.2020) do holandského Valkenswaardu, dejiska druhého podujatia svetového šampionátu. Jediný slovenský jazdec Richard Šikyňa (MX Slovakia), jazdiaci za JD GUNNEX KTM RACING TEAM na motocykli KTM 250 SXF si v týchto pretekoch vyhral svoj diel smoly plným priehrštím. Akútne zdravotné problémy, ku ktorým sa v druhej jazde pridala aj „neposlušná“ motorka mu neumožnili dokončiť ani jedny nedeľné preteky a tak sa z Holandska vracia domov bez bodového zisku. Vďaka absencii bodov tak klesol v hodnotení seriálu z 19. na priebežnú 27. priečku.

»»
Ministerstvo školstva vydalo druhé usmernenie v súvislosti so šírením koronavírusu

Ministerstvo školstva vydalo druhé usmernenie v súvislosti so šírením koronavírusu

V súvislosti so šírením respiračného ochorenia vyvolaného novým koronavírusom COVID-19 zasadal dňa 6. 3. 2020 Ústredný krízový štáb, ktorý prijal viaceré nové opatrenia a zákazy. Na základe uvedených prijatých opatrení Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR vydáva 2. usmernenie k šíreniu koronavírusu pre školy, školské zariadenia, zamestnancov rezortu školstva a športové zväzy v tomto znení:

»»
Motocyklový šport i s Vašou podporou -  darujte SMF podiel z dane 2019

Motocyklový šport i s Vašou podporou - darujte SMF podiel z dane 2019

Aj Váš príspevok z dane môže podporiť mladých motocyklových jazdcov SMF. Zákon č.959/2003 o daniach z príjmov (a následné úpravy zákona) umožňuje jednotlivcom a firmám prispieť k rozvoju motocyklového športu na Slovensku a to z časti už zaplatených daní z príjmov.

»»
Celosvetový FIM Motocamp opäť na Slovensku

Celosvetový FIM Motocamp opäť na Slovensku

Na základe poverenia komisie mototuristiky FIM sa tento rok na Slovensku, po druhýkrát, uskutoční celosvetové stretnutie mototuristov FIM MOTOCAMP 2020. Po dohode so zástupcami FIM sa podujatie uskutoční v termíne 27.7.-01.08.2020 v kempe Goralský dvor v obci Haligovce, pričom oficiálny program je v dňoch 29.-31.7.2020.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok