Skoč na obsah Skoč na menu
R.I.P. Vojtech Korec

R.I.P. Vojtech Korec

S veľkým smútkom sme v nedeľu prijali správu o úmrtí dlhoročného zakladajúceho člena Slovenskej motocyklovej federácie, riaditeľa a športového komisára mnohých medzinárodných motokrosových podujatí na úrovni SMF, FIM Európa a FIM - Vojtecha KORCA.

»»
Spolupráca s Národným športovým centrom zahájená

Spolupráca s Národným športovým centrom zahájená

SMF v týchto dňoch zahájila spoluprácu s oddelením športovej diagnostiky NŠC Bratislava, ktoré zabezpečuje testovanie olympionikov a ďalších športovcov jednotlivých športových zväzov Slovenskej republiky. Prvotne bolo vybratých 20 športovcov z disciplín SMF, ktorí absolvovali batériu testov zostavenú pre motocyklový šport.

»»
Nová kampaň FIM Európa - hotely vhodné pre motocykle (Motorcycle friendly hotels)

Nová kampaň FIM Európa - hotely vhodné pre motocykle (Motorcycle friendly hotels)

SMF sa ako členská federácia FIME zapojila do kampane, ktorá v rámci svojich rastúcich turistických aktivít hľadá po celej Európe zaujímavé a vhodné ubytovacie zariadenia (hotely, motely, hostince, penzióny, kempy atď.) pre mototuristiku a motocyklistov, za splnenia stanovených kritérií. SMF sa i vzhľadom na rozvoj mototuristiky na Slovensku snaží do tejto kampane zapojiť i naše ubytovacie zariadenia.

»»
Šampionát Alpe Adria má nového promotéra!

Šampionát Alpe Adria má nového promotéra!

Dobrá správa prišla v nedeľu od predstaviteľov Alpe Adria Motorcycle Union, medzinárodný motocyklový šampionát Alpe Adria má nového promotéra.

»»
Michal Búlik dokončil sezónu vo Valencii

Michal Búlik dokončil sezónu vo Valencii

Posledné preteky šampionátu FIM CEV Repsol sezóny 2019 v triede ETC absolvoval čerstvo 14-ročný Michal Búlik 10. novembra vo Valencii. Napriek opätovným problémom s motorom sa kvalifikoval do hlavných pretekov, v ktorých obsadil 29.miesto.

»»
Hosťom pretekov v Holíči v roku 2020 bude Carlos Lavado!

Hosťom pretekov v Holíči v roku 2020 bude Carlos Lavado!

V roku 2020 sa na 12. ročníku pretekov na Holíčskom zámockom okruhu ako hosť predstaví dvojnásobný svetový šampión triedy 250 cm³ z rokov 1983 a 1986, Venezuelčan Carlos Lavado. Dnes túto informáciu potvrdili organizátori podujatia, primátor mesta Holíč Zdenko Čambal a Peter Baláž, prezident Classic Clubu Hlohovec. Po tom, ako sme vlani v Holíči mohli vidieť 15-násobného svetového šampióna Giacoma Agostiniho, nás teda opäť čaká ďalšia svetová motocyklová legenda, ktorá k nám aj tentoraz zavíta vďaka kontaktom Petra Baláža.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok