Skoč na obsah Skoč na menu
Podpora pre Patrika Halgaša

Podpora pre Patrika Halgaša

V druhej polovici februára utrpel slovenský reprezentant enduro Patrik Halgaš pri tréningu v Maďarsku vážny úraz a momentálne je pripútaný na lôžko. Liečba a rehabilitácia si bude vyžadovať nie len veľa fyzických a psychických síl, ale i vysoké finančné náklady. Preto SMF podporuje žiadosť o podporu na jeho liečbu zverejnenú na facebooku. Kompletný text výzvy prinášame nižšie.  

»»
Trial SMF v sezóne 2020

Trial SMF v sezóne 2020

Rok 2020 bude pre disciplínu Trial jubilejný. Trial oslavuje 50 výročie „šľapačiek“ na Slovensku, čo je poriadny kus histórie. Mnohí pretekári považujú Trial za základnú disciplínu motocyklového športu. Veľa úspešných pretekárov z iných disciplín začínalo práve trialom, kde nadobudli svoje prvé, veľmi dôležité skúsenosti, zručnosti a hlavne veľmi dôležitý cit pre používanie plynu a spojky pri práci s motocyklom.  Dnes sa kladie dôraz na zlepšovanie zručností u detí a žiakov, ktorí majú o takýto druh športu záujem.

»»
R.I.P.  Miroslav ŠUŠKA

R.I.P. Miroslav ŠUŠKA

S veľkým zármutkom sme v piatok prijali správu o náhlom úmrtí bývalého továrenského jazdca Považských strojárni, enduro reprezentanta ČSSR a  bývalého úspešného motocyklového trénera Miroslava Šušku.

»»
Pre motokros s láskou - Juraj Nemčovič oslavuje 50-tku!

Pre motokros s láskou - Juraj Nemčovič oslavuje 50-tku!

Tak ako sa v mnohých rodinách dedí povolanie, tak v tomto prípade toto poslanie, ale v športovej oblasti  platí dvojnásobne v rodine Nemčovičo-vých, spomínané v rôznych pádoch odotca Jozefa (82 r.) a bratov Ľuboša (55 r.) a Juraja (50 r.) . Potvrdzuje sa v tejto súvislosti  staré známe pravidlo, že jablko  nepadlo ďaleko od stromu. Dvojnásobný majster Slovenska v motocrosse JURAJ, sa koncom februára 2020  doživa okrúhleho životného jubilea päťdesiatych narodenín!
GRATUĽUJEME!

»»
Poistenie liečebných nákladov v zahraničí - áno či nie

Poistenie liečebných nákladov v zahraničí - áno či nie

V súvislosti s trénovaním a štartom na motocyklových podujatiach v zahraničí chceme upozorniť na potrebu a hlavne výhody mať pri každom vycestovaní mimo územia SR uzatvorené poistenie liečebných nákladov v zahraničí. Všetci jazdci, ktorí žiadajú o medzinárodnú licenciu sú povinní mať predmetné poistenie uzatvorené a to prostredníctvom SMF, alebo k žiadosti priložia kópiu vlastného poistenia liečebných nákladov v zahraničí kryjúce športovú činnosť.

»»
R.I.P. Jozef Haviar

R.I.P. Jozef Haviar

So zármutkom v srdci sme prijali správu o úmrtí veľkého priaznivca motocyklového športu, dlhoročného podporovateľa, partnera našich enduro a MX jazdcov, zakladateľa a majiteľa známeho Haviar teamu Domaniža.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok