Skoč na obsah Skoč na menu
Májové preteky s hviezdnym obsadením ZRUŠENÉ

Májové preteky s hviezdnym obsadením ZRUŠENÉ

Koronavírus, ktorý momentálne vládne svetu, si berie jednu obeť za druhou a neobchádza nielen ľudí, ale ani rôzne podujatia. Za obeť mu zatiaľ padla aj dvojica prvých pretekov, ktoré plánoval Speedway Club Žarnovica na predĺžený májový víkend a na ktorých sa mali predstaviť kvalitní pretekári z mnohých krajín.

»»
Májové podujatia plochej dráhy v Žarnovici preložené!

Májové podujatia plochej dráhy v Žarnovici preložené!

Súčasná pandemická situácia ochromila okrem iného i športový svet - motocyklový nevynímajúc. Každodenne zverejňujeme nové oznámenia o preložení alebo zrušení celého radu motocyklových podujatí v rámci FIM, FIM Európa i SMF. V týchto dňoch musela k úprave kalendára pristúpiť i športová komisia plochej dráhy SMF, ktorá rozhodla o preložení dvoch úvodných májových podujatí v Žarnovici.

»»
MX podujatia v Ješkovej Vsi a Spišských Vlachoch sa prekladajú

MX podujatia v Ješkovej Vsi a Spišských Vlachoch sa prekladajú

V súvislosti s pokračujúcou pandémiou COVID-19 musela ŠK MX SMF upraviť i kalendáre seriálov regionálneho pohára v motokrose západ a východ (EAST CUP Slovakia). Úvodné podujatia týchto dvoch seriálov v Ješkovej Vsi (3.5.2020) a Spišských Vlachoch (10.5.2020) sa PREKLADAJÚ.

»»
Podporná kampaň FIM  #RidersAtHome. Zapojte sa aj vy!

Podporná kampaň FIM #RidersAtHome. Zapojte sa aj vy!

Medzinárodná motocyklová federácia FIM chce i v súčasnej zložitej situácii vzdelávať a informovať jazdcov na celom svete, ako sa správať správnym a zodpovedným spôsobom a tým bojovať proti koronavírusovému ochoreniu COVID-19. Tým, že sa FIM snaží osloviť širokú motocyklovú rodinu FIM, usiluje sa o podporu miestnych orgánov jednotlivých krajín sveta pri zavádzaní rôznych opatrení. S týmto cieľom FIM spustila kampaň, ktorá má podporovať motocyklistov, aby zostali doma - #RidersAtHome .

»»
COVID-19 - slová prezidenta SMF

COVID-19 - slová prezidenta SMF

Súčasná celosvetová epidémia ochorenia COVID-19 zasiahla značnou mierou i šport a náš motocyklový šport.  Prinášame vám vyjadrenie prezidenta SMF Ing. Petra Lazara k súčasnej, pre šport nepriaznivej situácii.

»»
FIM mototuristické podujatia až v roku 2021 - aj FIM motocamp na Slovensku

FIM mototuristické podujatia až v roku 2021 - aj FIM motocamp na Slovensku

Vzhľadom na vývoj pandémie koronavírusového ochorenia a vzhľadom na prvoradú ochranu zdravia tisícok motocyklových fanúšikov a organizátorov jednotlivých podujatí, rozhodla komisia mototuristiky FIM o preložení všetkých plánovaných podujatí. V zmysle uvedeného rozhodnutia sa i plánovaný FIM Motocamp na Slovensku (Haligovce, 29.-31.7.2020) uskutoční až v roku 2021. 

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok