Skoč na obsah Skoč na menu
Nové opatrenia ÚVZ - opatrenie hranice

Nové opatrenia ÚVZ - opatrenie hranice

V utorok 29.9.2020 zverejnil Úrad verejného zdravotníctva SR nové opatrenia pre systém prechodu hraníc. V dokumente sú uvedené podmienky vstupu na územie SR z krajín EU a z krajín mimo EU.

»»
O víkendovom podujatí "Cena Slovenska" sa rozhodne zajtra

O víkendovom podujatí "Cena Slovenska" sa rozhodne zajtra

Po oznámení nových opatrení a zákazu organizácie hromadných, t.j. aj športových podujatí je uskutočnenie víkendovej Ceny Slovenska na Slovakia Ringu ohrozené. Momentálne prebiehajú rokovania športovej obce o zmiernení tohto zákazu. Definitívne stanovisko k uskutočneniu uvedeného medzinárodného podujatia rýchlostných motocyklov oznámime v priebehu stredy 30.9.2020. Držme si palce!

»»
Naozaj sezóna EaR SMF 2020 končí???

Naozaj sezóna EaR SMF 2020 končí???

Nové prijaté opatrenia ÚVZ SR ohľadne zákazu hromadných podujatí je veľkým sklamaním pre celú športovú verejnosť. V súvislosti s uvedenými opatreniami je ohrozené i uskutočnenie záverečného podujatia CC v Lehote pod Vtáčnikom 17.10.2020 a podujatia družstiev v nedeľu 18.10.2020. 

»»
Richard Šikyňa je po prvých pretekoch MXGP v Mantove na 22. mieste

Richard Šikyňa je po prvých pretekoch MXGP v Mantove na 22. mieste

Po dvojtýždňovej prestávke sa seriál majstrovstiev sveta „2020 FIM MXGP Motocross World Championship“ presunul na ďalšie tri podujatia do talianskej Mantovy. Prvé zo série trojice pretekov, ktoré sa uskutočnili túto nedeľu 27.9.2020 sa pre slovenského reprezentanta Richarda Šikyňu (MX Slovakia), jazdiaceho za český tím JD GUNNEX KTM RACING TEAM nevyvíjali priaznivo. Po nepresvedčivej kvalifikácii skončil v pretekoch na 27. a 25. mieste a tak zostal bez bodov. V priebežnom hodnotení seriálu klesol o jednu priečku na 22. miesto.

»»
Seriál Enduro Cup Stred 2020 je ukončený

Seriál Enduro Cup Stred 2020 je ukončený

Napriek vynaloženej snahe organizátora sme, vzhľadom na súčasnú situáciu, sme nútení oznámiť zrušenie pripravovaného podujatia seriálu Enduro Cup Stred a MM SR+SP Quad v Trenčíne (3.10.2020).

»»
Seriál MS v motokrose MX GP pokračujú opäť v Taliansku

Seriál MS v motokrose MX GP pokračujú opäť v Taliansku

Tohtoročný motokrosový svetový šampionát MX GP pokračuje ďalšou sériou podujatí na jednom okruhu a to na okruhu Mantova v Taliansku, kde sa uskutočnia hneď tri po sebe idúce podujatia. Slovensko bude na šampionáte opäť reprezentovať v triede MX2 Richard Šikyňa, ktorý je po ôsmich podujatiach seriálu tesne za TOP20 - v priebežnom hodnotení mu patrí 21. miesto.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok