Skoč na obsah Skoč na menu
Trial Nitra 2020 zrušený!!!

Trial Nitra 2020 zrušený!!!

Športová komisia Trial SMF oznamuje,  že organizátor z Nitry z dôvodu problémov spojených s pretrvávajúcou pandémiou Covid–19 ruší podujatie v Nitre, ktoré sa malo uskutočniť 8. a 9. augusta 2020.

»»
ANTIDOPING - mládež a rodičia

ANTIDOPING - mládež a rodičia

Antidopingová agentúra SR (SADA) pokračuje vo svojich vzdelávacích aktivitách. Tentokrák pripravila dve brožúrky - jednu pre mládež a druhú pre rodičov, ktoré sú ideálnym nástroj na vzdelávanie nižších vekových kategórií a ich rodičov.

»»
CC + Quad Žaškov - organizačné pokyny!!!

CC + Quad Žaškov - organizačné pokyny!!!

V súvislosti s úvodným podujatím seriálu MM SR + SP + Pohár SMF Country Cross v Žaškove (18.-19.7.2020), ďalej v súvislosti s počtom
prihlásených jazdcov na toto podujatie a vzhľadom na prijaté epidemiologické opatrenia, sa obmedzuje počet doprovodu štartujúcich jazdcov na max. 2 osoby (jazdec + max. 2 osoby).

»»
Motozraz SVETA MOTOCYKLOV 2020 zrušený!

Motozraz SVETA MOTOCYKLOV 2020 zrušený!

V utorok 7.7.2020 začali platiť nové pravidlá ohľadne organizovania podujatí s kapacitou nad 1000 ľudí. Aj keď sme do poslednej chvíle verili, že nové pravidlá nám umožnia usporiadať tohtoročný zraz, žiaľ opak je pravdou.

»»
E-schránky právnických osôb zapísaných v inom ako obchodnom registri KLUBY -  – OBČIANSKE ZDRUŽENIA !!!!

E-schránky právnických osôb zapísaných v inom ako obchodnom registri KLUBY - – OBČIANSKE ZDRUŽENIA !!!!

1. júna 2020 bola spustená aktivácia elektronických schránok právnických osôb zapísaných v inom ako obchodnom registri, t.j. občianskych združení, ktoré majú stanovy registrované Ministerstvom vnútra SR. Samotná aktivácia elektronických schránok je automatická a prebieha postupne, v niekoľkých fázach, nakoľko ide o mimoriadne početnú skupinu právnických osôb.

»»
Richard Šikyňa v českej Kaplici celkovo bronzový

Richard Šikyňa v českej Kaplici celkovo bronzový

Po úvodných pretekoch seriálu Majstrovstiev Českej republiky v Dalečíne sa druhé podujatie uskutočnilo túto nedeľu (5.7.2020) na krásnej, ale náročnej prírodnej trati v Kaplici. Aj týchto pretekov sa zúčastnili viacerí jazdiaci seriál majstrovstvá sveta a tak sa na trati bolo na čo pozerať od ranných tréningov až po finálové jazdy. Slovák Richard Šikyňa (MX Slovakia) v drese tímu JD GUNNEX KTM RACING TEAM si v triede MX2 na motocykli KTM 250 SXF vyjazdi  18  a 20 bodov za 4. a 3. miesto, čo mu celkový vystačilo na bronzovú medailu. V priebežnom poradí seriálu mu po dvoch podujatiach tiež patrí tretia priečka za druhým René Hoferom z Rakúska a Tomom Viallem z Francúzka, obaja jazdiaci za fabrický tím Bed Bull KTM Factory.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok