Skoč na obsah Skoč na menu
Martin Vaculík trávi čas s rodinou a myslí na fanúšikov

Martin Vaculík trávi čas s rodinou a myslí na fanúšikov

Plochá dráha, podobne ako všetky športy v Európe, ustúpila vírusu, ktorý sa šíri svetom. Ovály, po ktorých sa plochodrážne motorky zvyknú rútiť bez bŕzd šialenou rýchlosťou do zákrut, v tichosti čakajú na svoj čas. Ten sa pre nás fanúšikov doslova vlečie z kroka na krok. A práve preto sme sa trochu porozprávali s najlepším slovenským plochodrážnikom - Martinom Vaculíkom.

»»
Druhé podujatie  ME enduro 2020 ZRUŠENÉ

Druhé podujatie ME enduro 2020 ZRUŠENÉ

Enduro komisia FIM Európa bohužiaľ oznámila, že vzhľadom na vývoj súčasnej situácie nebude možné podľa plánu v máji usporiadať druhé podujatie majstrovstiev Európy enduro v maďarskom Béri. V súčasnosti  komisia FIME hľadajú a prerokovávajú alternatívny dátum preloženia tohto podujatia.

»»
Enduro podujatie v Lišove PRELOŽENÉ a podujatie v maďarskom Béri ZRUŠENÉ!

Enduro podujatie v Lišove PRELOŽENÉ a podujatie v maďarskom Béri ZRUŠENÉ!

Športová komisia EaR SMF je boužiaľl nútená oznámiť ďalšie zmeny v tohtoročnom kalendári seriálu MM SR, SP a Pohára SMF v endure a country crosse 2020. Po dvoch preložených podujatiach v Borskom Mikuláši a v Skýcove sa z dôvodu súčasnej situácie s ochorením CPVID-19 sa prekladá i podujatie v Lišove, ktoré sa malo uskutočniť v dňoch 2.-3.5.2020. Ďalšie podujatie MM SR a Slovenského pohára, ktoré sa malo uskutočniť spolu s ME v Maďarsku (Bér) 16.-17.5.2020 je zrušené.

»»
MX OPEN Gbely preložené!

MX OPEN Gbely preložené!

Športová komisia MX SMF oznamuje, že na základe vývoja situácie s ochorením COVID-19 sa prekladá úvodné podujatie tohtoročného seriálu medzinárodných majstrovstiev SR v motokrose MX OPEN 2020 v Gbeloch, ktoré sa malo pôvodne uskutočniť 19.4.2020.

»»
Obmedzená prevádzka areálu SLOVAKIA RING

Obmedzená prevádzka areálu SLOVAKIA RING

Areál pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING v súvislosti s aktuálnou situáciou šírenia ochorenia COVID-19 a na základe nariadenia vlády SR a krízového štábu SR OBMEDZUJE prevádzku svojich jednotlivých zariadení nasledovne: (po otvorení článku).

 

»»
24-hodinovka v Le Mans opäť mení termín, bude na konci augusta.

24-hodinovka v Le Mans opäť mení termín, bude na konci augusta.

43. ročník 24-hodinových motocyklových pretekov šampionátu MS Endurance, pôvodne preložený na 5. a 6. september z dôvodu vládnych obmedzení po prepuknutí koronavírusu, by sa mal nakoniec uskutočniť o týždeň skôr, teda 29. a 30. augusta 2020.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok