Skoč na obsah Skoč na menu
DUCATI 2DAYS 2020

DUCATI 2DAYS 2020

Prevezte sa na motorkách Ducati! Pozývame Vás na DUCATI 2DAYS, kde si počas dvoch dní v Slovakia Ringu budete môcť otestovať jazdu nielen na motorkách Ducati. Máte možnosť zúčastniť sa skupinovej, individuálnej motoškoly alebo celodenných jázd. Čaká Vás skvelý zážitok v podobe pretekov RACE a DUCATI SLOVAKIA CUP, okruh SAFETY CAROM s prehliadkou trate aj OPEN FAMILY RACE. Dôležité info pre účastníkov Ducati Slovakia Cupu: Preteky sa konajú počas druhého dňa, teda 24.9.2020.

»»
Baja Poland 2020 World Cup aj so slovenskou účasťou

Baja Poland 2020 World Cup aj so slovenskou účasťou

V dňoch 4.-6.9.2020 sa v Poľsku uskutočnil svetový pohár Baja Poland 2020, ktorý je zaradený do kalendára FIA a štartovali tu i jazdci kategórie quad. Na podujatí sa predstavil i úspešný slovenský pretekár Juraj Varga, ktorý sa v medzinárodnej konkurencii rozhodne nestratil a z Poľska si priniesol úžasné 2. miesto.

»»
Projekt SADA - výživové doplnky 4 - kreatín

Projekt SADA - výživové doplnky 4 - kreatín

Antidopingová agentúra SR (SADA) Vám prináša už štvrtý článok zo série "Výživové doplnky", ktorý je tentokrát zameraný na kreatín.

»»
Richard Šikyňa po pretekoch MXGP vo Faenze priebežne v TOP 20-tke.

Richard Šikyňa po pretekoch MXGP vo Faenze priebežne v TOP 20-tke.

Seriál majstrovstiev sveta „2020 FIM MXGP Motocross World Championship“ sa po trojtýždňovej prestávke presunul na taliansky okruh Faenza. Tak ako v lotyšskom Kegumse, aj tu bude seriál pokračovať tromi po sebe idúcimi podujatiami. Prvé v poradí sa uskutočnilo už túto nedeľu 6.9.2020. Slovák Richard Šikyňa (MX Slovakia), jazdiaci za český tím JD GUNNEX KTM RACING TEAM v triede MX2 na KTM 250 SXF opäť bodoval, keď si za 11. miesto v prvých pretekoch pripísal 10 bodov. V druhej jazde však nebodoval. Zo sľubného 17. miesta sa po páde prepadol až do tretej desiatky. V priebežnom poradí si aj napriek tomu polepšil o 3 miesta a poskočil so ziskom 36 bobov na 20. priečku. Ďalšie preteky MXGP sa na tejto trati uskutočnia už v stredu 9. septembra a veríme, že sa Richardovi podarí vybojovať ďalšie cenné svetové body.

»»
Voľný motokros "Central Europe Race" vo Veľkých Uherciach

Voľný motokros "Central Europe Race" vo Veľkých Uherciach

Poslednú augustovú nedeľu )30.8.2020) sa na motokrosovej trati Vinohrad Veľké Uherce uskutočnili voľné medzinárodné preteky "Central Europe Race" v motokrose za účasti viac ako 63 jazdcov z piatich krajín Európy, medzi ktorými sa predstavil i náš súčasný najlepší motokrosový jazdec, účastník MS tr.MX2, Richard Šikyňa.

»»
Seriál MXGP smeruje do Talianska aj za účasti Richarda Šikyňu

Seriál MXGP smeruje do Talianska aj za účasti Richarda Šikyňu

Seriál majstrovstiev sveta v motokrose sa presúva do krásnej talianskej oblasti Faezna a pokračovať bude opäť tromi po sebe idúcimi podujatiami. Prvé z nich sa koná už tento víkend 5.-6.9.2020 a následne 8.-9.9.2020 a 12.-13.9.2020. Slovensko v seriáli MS v triede MX2 reprezentuje náš úspešný motokrosový jazdec Richard Šikyňa (#102), ktorý je v priebežnom poradí hodnotenia MX2 na 23. mieste.

»»
 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok