Skoč na obsah Skoč na menu

Stovky motorkárov z celého sveta zavítajú do Liptovského Mikuláša

Stovky motorkárov z celého sveta zavítajú do Liptovského Mikuláša

Liptovský Mikuláš sa v týchto dňoch stáva dejiskom svetového stretnutia mototuristov FIM Rally 2016, ktoré sa na Slovensku uskutoční po prvý raz. Hlavnému programu budú venované dni od 29. júna do 1. júla v Liptovskom Mikuláši. 

Už v týchto dňoch sa zhromaždujú výpravy z prihlásených 26-tich krajín z dvoch kontinentov ( 1079 účastníkov). Úvodný ceremoniál privíta priaznivcov dvojkolesových tátošov 29. júna na Námestí osloboditeľov.

„Som rád, že mesto ako stredisko turizmu, sa na príprave takéhoto významného podujatia podieľalo. Liptovský Mikuláš tak bude mať možnosť prezentovať svoje turistické ťaháky vrátane kultúry, gastronómie a prírodných krás. Očakávam dobrý efekt pre rozvoj turizmu ako v našom meste, tak aj v celom regióne. Veď toľko motoriek sa na jednom mieste na Slovensku asi ešte ani nestretlo,“ podotkol primátor Ján Blcháč. 

Pre účastníkov je pripravená plejáda fakultatívnych výletov do okolia, ale aj bohatý kultúrny program. Cieľom programovej skladby podujatia je predstavenie Slovenska ako malebnej krajiny v srdci Európy, bohatej na historické, prírodné a kultúrne krásy. Všetci účastníci sa budú organizovane pohybovať na vopred vyhradených trasách za súčinnosti polície a bez dlhodobejšieho obmedzenia premávky. 

« Organizácia dopravy v Liptovskom Mikuláši počas FIM Rally 2016 

 

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok