Skoč na obsah Skoč na menu

MM SR v motokrose pokračuje už o pár dní vo Sverepci!

MM SR v motokrose pokračuje už o pár dní vo Sverepci!

Vážení športoví priatelia, v nedeľu 14.8.2016 sa v NKC Sverepec uskutoční druhé podujatie tohtoročného seriálu MM SR v motokrose 2016.

V rámci šampionátu budú o titul tohoročného medzinárodného majstra Slovenska bojovať jazdci v triedach MX85, MX Junior, MX2, MX Open, MX4 a jazdci kateg. MX4+, t.j. nad 50 rokov. Okrem uvedených majstrovských tried bol do programu podujatia zaradený i vložený pretek MX hoby, kde budú môcť štartovať jazdci oboch "hoby" kubatúr. t.j. MX1 hoby a MX2 hoby. Upozorňujeme, že do finálových jázd uvedeného vloženého opreteku postupuje podľa časov z kvalifikačného tréningu len prvých 40 jazdcov + 2 náhradníci ( v zmysle platných medzinárodných a SMF predpisov pre motokros).

Motokrosový areál vo Sverepci prešiel v posledných mesiacoch značnou úpravou ako na trati, tak i na priľahlých priestoroch a tak budeme veľmi radi, ak sa prídete pozrieť na zápolenie motokrosovej špičky zo Slovenska a okolitých krajín, nakoľko podujatie je zaradené i do kalendára MACEC CUPu v motokrose ( motocyklová asociácia krajín strednej Európy).
Pre držiteľov licencie SMF 2016 je vstup ZDARMA!

Program šampionátu začína v nedeľu (14.8.) od 8.00 hod. voľnými tréningami, po ktorých pokračujú kvalifikačné tréningy. Štart 1. finálovej jazdy kategórie MX hoby je na programe o 12.45 hod.

Bližšie informácie aj kompletný časový harmonogram nájdete v ZU na tomto odkaze: http://www.smf.sk/motocross-zvlastne-ustanovenia/


Sverepec_MMSR_2016_plagat.jpg


 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok