Skoč na obsah Skoč na menu

Majstrovstvá Európy už o tri týždne v Žarnovici

Majstrovstvá Európy už o tri týždne v Žarnovici

Už len tri týždne nás delia od historickej chvíle, keď bude Žarnovica prvýkrát vo svojej 64-ročnej histórii plochej dráhy svedkom druhého významného podujatia v jednej sezóne. Po Kvalifikácii do GP, ktorú Speedway Club Žarnovica zorganizoval ešte v máji, to bude semifinálové kolo Majstrovstiev Európy dvojíc.

Len ťažko si možno predstaviť, že nejaké preteky na žarnovickej plochej dráhe, najmä v tom istom roku, dokážu konkurovať strhujúcemu priebehu májovej Kvalifikácie do GP. Pokúsia sa o to účastníci druhého plochodrážneho vrcholu prebiehajúcej žarnovickej sezóny - Majstrovstiev Európy dvojíc.

Semifinálové kolo tohto šampionátu organizuje Speedway Club v nedeľu 23. júla so začiatkom o 15.00 hodine. Na štarte sa predstavia reprezentačné dvojice z Poľska, Ruska, Lotyšska, Ukrajiny, Slovinska, Bulharska a Slovenska. Ide teda o poriadne nabité semifinálové kolo, z ktorého do finále postúpi iba najlepšia trojica. Všetko záleží od nasadenia pretekárov jednotlivými federáciami. Už dnes poznáme nasadenie dvoch federácií. O konkrétnych menách budeme informovať v najbližších dňoch.

Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na zaujímavé súboje na vysokej úrovni.

medvojic2017.jpg

Zdroj: speedwayclub.sk/M. Búri

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok