Skoč na obsah Skoč na menu

Speedway Club prezentoval plochú dráhu v bratislavskej Inchebe

Speedway Club prezentoval plochú dráhu v bratislavskej Inchebe

Už niekoľko rokov býva v bratislavskej Inchebe organizovaný Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakiatour. Desaťtisíce návštevníkov počas niekoľkých dní môže vidieť ponuku vystavovateľov z celej Európy. V poslednom období sa tu prezentuje aj Región Gron, ktorého súčasťou je Žarnovica. A práve vďaka Regiónu Gron nechýbal na tohtoročnej výstave Speedway Club Žarnovica, ktorý prezentoval činnosť na jedinej plochej dráhe na Slovensku.

Výstava, ktorá začala vo štvrtok 23. januára, vrcholila počas víkendu. A práve v čase najväčšej návštevnosti tu nechýbali ani členovia Speedway Clubu Žarnovica. V piatok manželia Chmolovci spoločne s Heňou Pacalajovou od raňajších hodín až do večera rozdávali letáky, kalendáre a plagáty, oslovovali a pozývali návštevníkov aj do Žarnovice na plochú dráhu. Počas toho v pravidelných vstupoch moderátor oboznamoval okoloidúcich aj o podujatiach pripravovaných Speedway Clubom a záujemcovia o vedomostnú súťaž mohli medziiným vyhrať aj vstupenky na Grand Prix Challenge. To isté sa opakovalo aj v sobotu, kedy zase plochú dráhu reprezentoval plochodrážny začiatočník Branislav Pindroch a predseda SC Mgr. Martin Búri.

Výsledkom prezentácie bolo nielen množstvo rozdaných letákov a plagátov, či oslovených potenciálnych návštevníkov a turistov, ale aj zistenie, že väčšina oslovených nielen pozná čo to plochá dráha je, ale aj to, že jediná na Slovensku je práve v Žarnovici. Ešte niekoľko rokov dozadu to bolo úplne naopak. Aj tu sa ukazuje, že propagácia tohto nádherného športu a nášho mestečka je dôležitá a dostáva sa viac a viac do povedomia.

 

Zdroj: speedwayclub.sk

 

incheba.jpgincheba1.jpgincheba2.jpg

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok