Skoč na obsah Skoč na menu

Žarnovickí plochodrážnici strávili víkend na bežkách

Žarnovickí plochodrážnici strávili víkend na bežkách

Zimná príprava na sezónu 2020 je v plnom prúde aj u žarnovických plochodrážnikov. Každý z nich má svoj individuálny plán fyzickej prípravy, s ktorým je oboznámený aj klub. Počas uplynulého víkendu im Speedway Club Žarnovica umožnil absolvovať prípravu aj na bežkách.

Každoročne absolvovali naši plochodrážnici zimné sústredenie na chate Kollárová. Tento rok došlo k zmene lokality a spôsobu prípravy. Tentoraz boli ubytovaní na chate v blízkych Vyhniach, kde mali nielen kondičný tréning, ale aj možnosť upevňovať kolektív, keď si napríklad museli aj sami variť :). V piatok popoludní nastupovali na sústredenie, ktoré začali večerným pobytom vo Vodnom raji. Sobotu ráno ich už čakal poriadny zaberák na bežkách. Keďže počasie tratiam v okolí Vyhní neprialo, cestovali na kremnickú Skalku. Inštruktorom im bol Peter Luptovský, veľký fanúšik žarnovickej plochej dráhy a zároveň skúsený tréner mládežníckych bežkárskych talentov vo Vyhniach. Popoludní ich opäť čakal teplý kúpeľ, poniektorých aj masáž a večer spoločné posedenie a rozhovory s vedením klubu. Nedeľné ráno ich opäť pristihlo na bežkách a po spoločnom obede už cesta domov. 

Záverom sa patrí poďakovať najmä trénerovi Jánovi Danielovi a Petrovi Luptovskému, ktorí boli pre chlapcov k dispozícii na úkor svojho voľného času a bez nároku na odmenu.

vyhne.jpg

Zdroj: speedwayclub.sk

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok