Skoč na obsah Skoč na menu

Licencie pre disciplínu enduro a rely SMF 2020

Licencie pre disciplínu enduro a rely SMF 2020

Športová sezóna SMF 2020 sa nezadržateľne blíži. Úvodné podujatie sezóny sa uskutoční už  o necelý mesiac 21.3.2020 v Brezne (MM SR a SP Quad + Enduro Cup Stred). Týždeň na to už štartuje i seriál MM SR+ SP+ Pohár SMF tradične v  Borskom Mikuláši.  Z organizačných dôvodov by sme chceli i touto cestou vyzvať jazdcov, ktorí si ešte nepodali žiadosť o vystavenie licencie pre tento rok, aby nečakali do poslednej chvíle a žiadosti o licenciu posielali s dostatočným predstihom.

Jazdcom, ktorí si už podali žiadosť o licenciu pre sezónu 2020 sú licencie v týchto dňoch distribuované poštou. Ale okrem tlače samotných licencií sa pred prvým podujatím v Borskom Mikuláši pripravuje i tlač celoročných technických kariet – kontrola nahodených údajov, grafická úprava a tlač.  Do dnešného dňa má disciplína EaR SMF odovzdaných len niečo cez 150 žiadostí, čo je v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi dosť málo. A preto chceme  upozorniť jazdcov, aby včasným podaním žiadosti predišli administratívnym problémom a uľahčili nám i sami sebe štart do „enduro“ sezóny SMF 2020.  Žiadosť o licenciu je možné podať na predpísanom tlačive, ktoré nájdete na stránke https://www.smf.sk/smf-formulare/ v klasickej tlačovej forme, alebo môžete žiadosť podať on-line (odkaz je taktiež na uvedenej stránke), pričom k takto podanej on-line žiadosti je potrebné priložiť potvrdenie od lekára, resp. overené súhlasy rodičov v prípade neplnoletých jazdcov. K vystaveniu licencie je potrebné jednak podať žiadosť a taktiež uhradiť licenčný poplatok a to buď osobne na sekretariáte SMF, alebo bankovým prevodom, alebo on-line platobnou kartou. Pokyny k úhrade licenčného poplatku sú uvedené na stránke https://www.smf.sk/smf-licencie/.

Sekretariát SMF zároveň oznamuje, že už je spustené online prihlasovanie na úvodné podujatie – Borský Mikuláš. V súvislosti s nízkym počtom obdržaných žiadostí o licenciu je predmetné on-line prihlasovanie na úvodné podujatie v Borskom Mikuláši upravené, t. j. na podujatie bude musieť pri prihlasovaní vypísať všetky požadované údaje on-line formulára, t.j.  kliknutí na podujatie sa mu otvorí vyplňovací formulár, ktorý je potrebné vypísať a následne odoslať. Prihlasovanie bude spustené do 23.3.2020, 24:00. On-line prihlasovanie nájdete na : https://www.smf.sk/online-prihlasenie-ear/.

 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok