Skoč na obsah Skoč na menu

Areál pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING obnovuje svoju prevádzku

Areál pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING obnovuje svoju prevádzku

Areál pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING obnovuje dňom 22.4.2020 svoju prevádzku i keď v obmedzenom režime. Jednotlivé obmedzenia, opatrenia a aktuálne informácie nájdete na web stránke www.slovakiaring.sk.

Prvé voľné jazdy, ktoré prebehli uplynulý víkend už máme za sebou. Ďalšie termíny na voľné jazdy AUTO a MOTO postupne zverejňujeme v našom kalendári. Platia prísne hygienické opatrenia, prosíme o ich dodržiavanie.

Od soboty 25.4.2020 bude reštaurácia RING ponúkať jednotné menu cez predajné okno smerom na paddock – iba počas prevádzky okruhu. Priestory reštaurácie a terasy budú zatvorené. Úplnú ponuku nájdete na našom webe.

SLOVAK KARTING CENTER obnovuje svoju prevádzku zatiaľ pre testovanie a od soboty 2. 5. 2020 KONEČNE otvára požičovňu motokár pre širokú verejnosť. Presné informácie a možnosti rezervácie zverejníme začiatkom budúceho týždňa.

Obnovenie kurzov v Centre bezpečnej jazdy s novým konceptom sa pripravuje v prvej polovici mája. Platnosť predaných poukazov sa bude predlžovať až po zverejnení termínov kurzov.

Malkia Park zostáva naďalej zatvorený. Jeho otvorenie sa plánuje v 2. fáze vládnych nariadení. Sledujte web stránku www.malkiapark.sk pre aktuálne informácie.

Pri návšteve vás žiadame o disciplinovanosť, zodpovednosť, dodržiavanie všetkých hygienických opatrení v zmysle nariadení vlády SR a dodržiavanie pokynov obslužného personálu.

Veríme, že spoločným zodpovedným správaním sa čoskoro vrátime k plnohodnotnej prevádzke areálu a s tým spojených zážitkov.

Spolu to zvládneme a tešíme sa na vás!

Slovakia Ring

sk_ring_otvarame.jpg

 

Zdroj: roadracing.sk


 
 

Partneri SMF

futurum.png esxmedia.png  nfa_group-3.png foxracing.png rona.png maad.jpg event_service.pngjohnny_servis.pngvictory_sport.png

Mediálni partneri

countrycross.pngsvetmotocyklov.png motocykel.pngmotoride.png


 

NAVIGÁCIA

KONTAKT

Slovenská Motocyklová Federácia (SMF)

Športovcov 340

017 01 Považská Bystrica, Slovakia

M: +421 903 695 835, T: +421 42 426 0332

E: smf@smf.sk

NOVINKY NA EMAIL

Pre odber noviniek od SMF je nutné súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

Buďte s nami v kontakte


© 2013 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. Tvorba web stránok